منوی تعمیرگاه دوربین

نمایندگی کانن – تغییرات شگفت انگیز در رده محصولات APS-C DSLR


نمایندگی کانن – تغییرات شگفت انگیز در رده محصولات APS-C  DSLR

 

نمایندگی کانن همچنان اعلام می دارد که در طول سال 2018 هیچ خبری مبنی بر تولید یک DSLR جدید دیگر در راه نخواهد بود و از این روی بر اساس اطلاعات موجود از نمایندگی کانن ، نباید منتظر تولید یک دوربین DSLR جدید در این سال باشیم .

بر اساس خبر های به دست آمده در نمایندگی تعمیرات کانن ؛ در رده دوربین های APS-C خبرهایی در زمینه تولید جایگزین برای دوربین های EOS 80D و 7D Mark II به گوش می رسند . در حال حاضر از تولید دوربین EOS 80D در حدود 2 سال و از تولید دوربین 7D Mark II در حدود 4 سال می گذرد و اکنون به نظر می رسد که زمان مناسب برای عرضه جایگزین آنها فرا رسیده است .

تعمیرات کانن - نمایندگی تعمیرات کانن - نمایندگی کانن - تعمیرات کانن در تهران

منابع خبری نمایندگی تعمیرات کانن بر این باورند که به احتمال زیاد بر اساس فناوری موجود در دوربین های EOS 80D/EOS 7D Mark II سه دوربین ساخته خواهد شد و EOS 7D Mark III به عنوان برترین دوربین در رده دوربین های APS-C مطرح خواهد شد . EOS 90D نیز یکی دیگر از تولیدات کمپانی کانن خواهد بود .

تعمیر دوربین کانن - نمایندگی کانن - نمایندگی تعمیرات کانن

اما بر اساس آنچه که از محصولات تولیدی در رده های Rebel و EOS M تا کنون مشاهده نموده ایم ؛ همیشه احتمال افزودن یک محصول جدید در این رده ها را نیز باید مد نظر داشته باشیم .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=