منوی تعمیرگاه دوربین

تعمیر دوربين نیکون و تعمیر لنز Nikon در ایران


 

شرکت ایده آل دوربین در حالیکه به عنوان نماینده خدمات پس از فروش شرکت کانن مشغول به فعالیت بود جهت ارتقای سطح کیفی و افزایش گستره مخاطبان عکاس خود اقدام به دریافت دومین نمایندگی خدمات پس از فروش خود از کمپانی بزرگ NIKON نمود. این کمپانی نیز ضمن آموزش تعمیرات مدلهای مختلف نیکون اقدام به اعطای نمایندگی خدمات پس از فروش خود به شرکت ایده آل دوربین نمود و بر همین اساس شرکت ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش کمپانی بزرگ نیکون معرفی گردید. 

خدمات پس از فروش نیکون که به نام خدمات حرفه ای نیکون (Nikon Professional Services) نیز نامیده میشود به اختصار به صورت NPS نمایش داده میشود.

NPS در واقع پلی است میان خریدار دوربین و شرکت نیکون، که به واسطه آن خریدار میتواند تمامی موارد مورد نیاز خود را (اعم از آموزش کار با دوربین خریداری شده ، استفاده از خدماتی همچون سرویسهای دوره ای دوربین و لنز ، استفاده از گارانتی و بیمه نامه ، تعمیرات نیکون برای دوربین و لنز و .... ) را برطرف نماید.

شرکت ایده آل دوربین به واسطه این نمایندگی به قطعات اصلی و اورجینال تمامی دوربینهای عکاسی نیکون دسترسی دارد.

وجود تعمیرکاران آموزش دیده و دسترسی مستقیم به قطعات اورجینال از کمپانی Nikon دو عامل اصلی تمایز سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین با تعمیرگاه های متفرقه ، غیر مجاز و غیر قابل اطمینان است.

 

 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
محبوبترین دوربینها
=