منوی تعمیرگاه دوربین

تعمیر دوربين نیکون و تعمیر لنز Nikon در ایران


 

تعمیر دوربین نیکون در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به مدیریت عمران قاسمی . تلفن تماس با نمایندگی تعمیر دوربین نیکون 66749494 . خیابان جمهوری - بعد از خیابان شیخ هادی - ساختمان آلومینیوم - طبقه 11 واحد 1117

 

تعمیر دوربین نیکون در تعمیرگاه مرکزی دوربین ، محافظت موردنیاز شما را برای سرمایه گذاری قابل توجهی که با خرید دوربین نیکون انجام داده اید فراهم می آورد . تعمیرات دوربین و لنزهای با کیفیت نیکون توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده با استفاده از به روز ترین تجهیزات حرفه ای  ما در تعمیرگاه مرکزی دوربین  انجام می شود.

تعمیر دوربین نیکون

تقریبا تمامی  دوربین ها و لنزهای نیکون ؛ از قدیمی ترین مدل ها تا به روز ترین دوربین های فول فریم میرورلس نیکون را  میتوان تعمیر کرد. دوربین های دیجیتال بهتر از همیشه ساخته می شوند و سرمایه گذاری است که شما قادر خواهید بود از آن لذت ببرید - و باید برای سالهای آینده از آن محافظت کنید.

تعمیر دوربین نیکون

 ما با افتخار بهترین خدمات سرویس ؛ نگهداری و تعمیر دوربین نیکون را ارایه می دهیم  و نه تنها خدمات تعمیر انجام شده برای دوربین های نیکون را  تضمین می کنیم بلکه آماده هستیم تا در هر زمان ؛ تمامی نیاز های مرتبط با سرویس ؛ تعمیر و نگهداری دوربین نیکون را ارایه دهیم .

هنگامی که دوربین نیکون خود را برای تعمیر به ما می سپارید ؛ بعد از اینکه تعمیر شما تمام شد و دوربین نیکون شما به استانداردها و مشخصات اولیه خود دست پیدا کرد ، تقریباً مثل این است که شما یک دوربین کاملاً جدید داشته باشید. همچنین ، ویژگی امکانات مختلف موجود در مجموعه تعمیرگاه مرکزی دوربین به شما امکان می دهد تا روند ترمیم دوربین خود را مشاهده کنید و از تمامی مراحل آن اطلاعات کامل داشته باشید.

تعمیر دوربین نیکون

تکنسین های تعمیر دوربین نیکون که توسط تعمیرگاه مرکزی دوربین به آخرین تجهیزات تعمیر دوربین نیکون مجهز شده اند  ، می توانند با تعمیر دوربین نیکون؛ دقیقاً مطابق با استانداردهای تولید کننده ، از سرمایه گذاری شما در زمینه خرید تجهیزات دوربین نیکون محافظت نمایند. کلیه قطعات تعمیر ما از تولید کننده اصلی سفارش می گیرد و هرگز از توزیع کننده شخص ثالث و قطعات غیر اصل در تعمیر دوربین نیکون شما استفاده نمی شود. تعمیرگاه مرکزی دوربین  به دلیل اینکه مرکز تعمیر دوربین نیکون است و شما  به آن اعتماد دارید ؛ به  شهرت زیادی  دست یافته است.

تعمیر دوربین نیکون

شرکت ایده آل دوربین در حالیکه به عنوان نماینده خدمات پس از فروش شرکت کانن مشغول به فعالیت بود جهت ارتقای سطح کیفی و افزایش گستره مخاطبان عکاس خود اقدام به دریافت دومین نمایندگی خدمات پس از فروش خود از کمپانی بزرگ NIKON نمود. این کمپانی نیز ضمن آموزش تعمیرات مدلهای مختلف نیکون اقدام به اعطای نمایندگی خدمات پس از فروش خود به شرکت ایده آل دوربین نمود و بر همین اساس شرکت ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش کمپانی بزرگ نیکون معرفی گردید. 

تعمیر دوربین نیکون

خدمات پس از فروش نیکون که به نام خدمات حرفه ای نیکون (Nikon Professional Services) نیز نامیده میشود به اختصار به صورت NPS نمایش داده میشود.

NPS در واقع پلی است میان خریدار دوربین و شرکت نیکون، که به واسطه آن خریدار میتواند تمامی موارد مورد نیاز خود را (اعم از آموزش کار با دوربین خریداری شده ، استفاده از خدماتی همچون سرویسهای دوره ای دوربین و لنز ، استفاده از گارانتی و بیمه نامه ، تعمیرات نیکون برای دوربین و لنز و .... ) را برطرف نماید.

شرکت ایده آل دوربین به واسطه این نمایندگی به قطعات اصلی و اورجینال تمامی دوربینهای عکاسی نیکون دسترسی دارد.

وجود تعمیرکاران آموزش دیده و دسترسی مستقیم به قطعات اورجینال از کمپانی Nikon دو عامل اصلی تمایز سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین با تعمیرگاه های متفرقه ، غیر مجاز و غیر قابل اطمینان است.

تعمیر دوربین نیکون

 

 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
محبوبترین دوربینها
=