منوی تعمیرگاه دوربین

مشاوره خريد دوربين ایده آل


بزرگترین دغدغه ذهنی در زمان خرید دوربین (چه حرفه ای DSLR و چه خانگی COMPACT) انتخاب دوربین است. چه دوربینی بخرم؟ کدام دوربین بهتر است؟ خرید کدام دوربین به صرفه تر است؟ کدام دوربین مناسب شغل یا تحصیل من است و.... اینها سوالاتی است که ممکن است به ذهن هر خریدار دوربینی خطور کند، لذا سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به سه شیوه اقدام به پاسخگویی این سوالات نموده است.

  1. 1. پاسخگویی حضوری: کسانی که قصد خرید دوربین را دارند میتوانند با تماس تلفنی و یامراجعه حضوری یا با یکی از دو مجموعه سازمان خدماتی (تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا ایده آل دوربین) سوالات خود را مطرح نمایند تا کارشناسان ما تا حد امکان آنها را راهنمایی کنند.
  2.  
  3. 2. پاسخگویی از طریق انجمن سایت: تمامی مراجعه کنندگان میتوانند با مراجعه به این بخش سوالات خود را مطرح نمایند و علاوه بر پاسخگویی کارشناسان شرکت ایده آل دوربین ، از نظرات دیگر اعضا هم مطلع شوند.                لینک پاسخگویی از طریق انجمن
  4.  
  5. 3.استفاده از  مقالات مندرج در سایت: در بخش معرفی دوربین و مقایسه دوربینها با یکدیگر از نظر کارایی ، امکانات و ویژگیها و حتی مقایسه نمونه عکسهایی که با این دوربینها گرفته شده است. برای استفاده از اطلاعات معرفی دوربین میتوان به بخش مقالات و برای مقایسه دوربینها از جوانب مختلف میتوان به بخش مقایسه دوربین مراجعه نمود.

 

 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
محبوبترین دوربینها
=