منوی تعمیرگاه دوربین

به روز رساني رايگان دوربينهاي عکاسي


نرم افزارهای مخصوص دوربینها Firmware نامیده میشوند، این نرم افزارها نیز همانند دیگر نرم افزارها، امکان ارتقاء و به روز رسانی دارند. این نرم افزارها در هر به روز رسانی،  بهینه میشود و در نتیجه استفاده از آن برای دوربینها آسانتر و مطمئن تر میگردند. Firmware اکثر دوربینها را میتوان در قسمت دانلود سایت ، ذخیره و نصب نمود. البته این نرم افزارها در سایتهای دیگر نیز جهت دانلود گذاشته شده است اما ، آن نرم افزارها ممکن است به ویروس آلوده باشند و یا خود فایل خراب یا ناقص باشد و همچنین امکان دارد سایتی از firmware غیر رسمی استفاده کند.

از طرفی، با نصب غیر اصولی و ناصحیح یک نرم افزار امکان خرابی دوربین و صدمات شدید به آن (تا حد سوختگی کامل دوربین) وجود دارد، پس بدیهی است با توجه به خطرات و ریسک بالایی که در زمان نصب نرم افزار وجود دارد، بهتر آن است که این عمل را به متخصصین ما بسپارید تا همزمان با نصب firmware با  اطمینان بالا و رایگان ، بدنه دوربینتان نیز سرویس رایگان شود.

شما میتوانید با مقایسه ورژن نرم افزار جدید منتشر شده در سایت و ورژن نرم افزار دایر به روی دوربین، متوجه شوید که دوربینتان نیاز به آپدیت دارید یا خیر.

 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
محبوبترین دوربینها
=