منوی تعمیرگاه دوربین

تعمیرات دوربین کانن و نمایندگی CANON


 

شرکت ایده آل دوربین اولین و تنها نمایندگی رسمی تعمیرات دوربین کانن و خدمات پس از فروش کمپانی بزرگ CANON در ایران است.

خدمات پس از فروش کانن که به نام خدمات حرفه ای کانن (Canon Professional Services) نامیده میشود به اختصار به صورت CPS معرفی میگردد. 

CPS در واقع پلی است میان خریدار دوربین و شرکت کانن،  که به واسطه آن خریدار میتواند تمامی موارد مورد نیاز خود را (اعم از آموزش کار با دوربین ، استفاده از خدماتی همچون سرویسهای دوره ای دوربین و لنز ، استفاده از گارانتی و بیمه نامه ، تعمیرات دوربین و لنز و .... ) برطرف نماید.

 

 

مدیریت سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ،  با اخذ گواهینامه های بین المللی و دریافت چندین Certificate از شرکت محبوب Canon توانست جایگاه خود را در رسمیت نمایندگی خدمات پس از فروش در ایران تثبیت کند.

در حال حاضر این شرکت بزرگترین خدمات پس از فروش کانن و تعمیر دوربین CANON را در ایران دارد ( CPS in iran ) و جهت ارائه خدمات از قطعات اورجینالی استفاده میکند که از طرف شرکت کانن به شرکت ایده آل دوربین ارسال شده است. همانگونه که مستحضرید بیشتر قطعاتی که در تعمیرگاه های متفرقه دوربین در حال استفاده میباشد یا مستعمل بوده و یا تقلبی و غیر اصل میباشند.

 

شرکت ایده آل دوربین علاوه بر این، تلاش می کند تا جزو اولین مراجع اطلاع رسانی خبرهای رسمی در مورد رونمایی و تعمیرات و تغییرات دوربین ها علی الخصوص برند کانن در ایران باشد و همواره درصدد است تا هر روز با رصد کردن خبرگزاری های مختلف جهان و ترجمه ی خبر های دست اول حوزه عکاسی و ابزار عکاسی، آنها را در اختیار مخاطبین و علاقه مندان خود قرار دهد.

لینک اخبار

 

در کنار تعمیرات دوربین های کانن و ارائه ی خدمات بالا، انجمن ایده آل آماده است تا هرگونه سوال و یا مشورتی در مورد کار با انواع دوربین های کانن و مشکلات پیش آمده برای کاربران را توسط بخش فنی بررسی کرده و پاسخ دهد.

لینک انجمن 

 

همچنین تمام کاربران دوربین های کانن در بخش مقایسه دوربین ها می توانند قبل از خرید دوربین انواع دوربین های کانن را از لحاظ فنی با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشند.

لینک مقایسه دوربین ها

 

ضمن اینکه تمامی خریداران دوربین های کانن ( و دوربین های نیکون) با داشتن گارانتی ایده ال می توانند در جلسات آموزش عکاسی رایگان شرکت کنند و بدین صورت با منو ها و دسترسی های دوربین خود به سادگی آشنا شوند.

 

 

 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
محبوبترین دوربینها
=