منوی تعمیرگاه دوربین

تعمیرات تخصصی دوربینهای فیلمبرداری


دوربینهای فیلمبرداری نیز همانند دوربینهای عکاسی بازه گسترده ای از کاربران دارد. ساده ترین و عمومی ترین آنها دوربینهای فیلمبرداری خانگی است اما مدلهای گرانتر آن نیز، اصلی ترین و پرکاربردترین ابزار آتلیه دارانی است که از مراسمهای مختلف تصویر برداری میکنند.

این گستره استفاده کنندگان موجب شده است که سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین/ ایده آل دوربین بخش ویژه ای را برای تعمیرات دوربینهای فیلمبرداری تخصیص دهد.

در این سازمان تمامی دوربینهای فیلمبرداری اعم از خانگی و حرفه ای و از هر مارک و نوع و مدلی که باشند پذیرش و تعمیر میگردد.

قطعات دوربینهای فیلمبرداری ، به مدت حداقل ده سال و تنها از کمپانی های سازنده آن دوربینها تأمین میگردد و به همین سبب تمامی قطعات اورجینال میباشد.

تعمیر دوربین فیلمبرداری - تعمیر دوربین هندی کم - تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی

ضمانت نمودن قطعه تعمیر شده به مدت سه ماه ، نشانگر اطمینان ما از نتیجه کارمان است.

تعمیر دوربین فیلمبرداری و تعمیر لنز های مخصوص قابل استفاده به همراه دوربین های فیلمبرداری از برند های مختلف تولید کننده دوربین بخشی از خدمات تخصصی سازمان تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین می باشد.

این سازمان با برخورداری از دانش ؛ تجربه و تخصص در کنار حمایت برند های اصلی تولید کننده دوربین ؛ به عنوان یکی از برترین شرکت های خدماتی در زمینه تعمیرات دوربین های فیلمبرداری مطرح می باشد.

 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
محبوبترین دوربینها
=