آموزش عکاسي از پايه تا پيشرفته


تأسیس آموزشگاه رایگان عکاسی توسط تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین

خدمتی نوین و منحصر به فرد در تمام ایران

آموزش رایگان عکاسی برای خریداران دوربین با بیمه و گارانتی ایده آل دوربین

سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ، برای تمامی عزیزانی که دوربین های خود را با بیمه و گارانتی ایده آل دوربین ، خریداری کرده اند، اقدام به تشکیل کلاسهای آموزشی رایگان نموده است

کلاسهای آموزشی رایگان مختص خریداران دوربین ، برای نخستین بار است که در ایران دایر میگردد و این امر در راستای تحقق دو هدف اصلی سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین که همانا ارتقای سطح خدمات این سازمان و همچنین تعالی در اکرام مشتریان میباشد.

هنرجویانی که قصد ثبت نام در این کلاسها را دارند میتوانند توسط لینک زیر اقدام ثبت نام نمایند تا از طرف سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین، جهت تعیین روز و ساعت برگزاری کلاس ، با آن عزیزان تماس گرفته شود.

آموزش رایگان در این کلاسها دو روز خواهد بود که در روز اول، چگونگی استفاده از دوربین تازه خریداری شده توسط هنرجو آموزش داده میشود و در روز دوم تمرین عکاسی و رفع سؤالات احتمالی هنرجو طی یک جلسه پرسش و پاسخ برگزار خواهد شد.

از بین هنرجویانی که ثبت نام نمایند اولویت با عزیزانی است که برای دوربین خود علاوه بر گارانتی ، بیمه نامه نیز گرفته باشند.

بدیهی است این کلاسهای آموزشی بسیار مناسب هنرجویانی است که دوربینهای عکاسی حرفه ای (DSLR) دارند چرا که اینگونه دوربینها عمدتاَ پیچیده تر از دوربینهای خانگی (کامپکت) بوده و برای عکسبرداری نیاز است که بیشتر تنظیمات آن به صورت دستی اعمال شود.

آن دسته از عزیزانی که تمایل به ادامه آموزش تا درجه اخذ دیپلم دارند نیز میتوانند پس از پایان کلاسهای رایگان دو روزه، فرمهای درخواست ادامه آموزش را از مسئول ثبت نام کلاسهای آموزشی مطالبه و پس از تکمیل و ارائه آنها به مسئول مربوطه ، در سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین اقدام به ادامه آموزش نمایند.


دریافت تأییدیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و اخذ سه گواهی اصلی ایزو از استاندارد کشور یعنی ISO 9001   ، ISO 10002  و ISO 10004 اتفاقی نیست.

نشانی آموزشگاه عکاسی: تهران – خیابان جمهوری اسلامی – بعد از سه چهارراه جمهوری - روبروی شیخ هادی - خیابان رازی - کوچه یاسمن پلاک 1