منوی تعمیرگاه دوربین

دریافت و تحویل پیک رایگان در محل


طی یک طرح جدید و منحصر به فرد ، سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین اقدام به ارائه سرویس دریافت و پرداخت دوربین /لنز تعمیری در محل نموده است. 

گاهی برای مدتهای طولانی لنزها و دوربین‌های معیوب و آسیب دیده،  بدون اینکه قابل استفاده باشند و یا تعمیر شده باشند ، به گوشه ای افکنده می‌شوند.

این امر ممکن است ،به دلیل فاصله زیاد بین محل سکونت تا تعمیرگاه‌های یکی از شعب سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین باشد و یا عدم وجود وقت و فرصت کافی جهت حضور در تعمیرگاه و تحویل کالای معیوب برای پذیرش و تعمیر آن ...

دلیل هر چه باشد، این مشکل را سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین حل نمود:

این سازمان به موجب یک خدمت نوین اقدام به راه اندازی سرویس دریافت و تحویل دوربین‌ها و لنزهای تعمیری (به صورت رایگان) در محل می‌باشد.

کافیست متقاضیان با شماره 09120903203 تماس گرفته و اطلاعات لازم را جهت ثبت به اپراتور اعلام کنند. پس از ثبت اطلاعات، سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ،  نماینده ای را از طرف شرکت جهت دریافت کالای تعمیری ، به صورت رایگان به محل تماس اعزام می‌دارد و پس از تعمیر نیز ، کالای تعمیر شده را مجدداً به صورت رایگان به دست صاحب کالا بازمیگرداند.

 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
محبوبترین دوربینها
=