منوی تعمیرگاه دوربین

نکاتی در رابطه با عکاسی از عروس


نکاتی در رابطه با عکاسی از عروس

بنا بر تحقیقات ، در سایر کشور ها اینگونه رایج است که بین ۱۵ تا ۲۵ درصد از هزینه های یک مراسم عروسی را به عکاسی مراسم اختصاص می دهند و این رقم در کشوری همچون ایالات متحده چیزی بین ۵ تا ۲۵ هزار دلار خواهد بود .اختصاص چنین مبلغی برای صرفا عکاسی ، نشان می دهد که ثبت درست تمام جزییات برای عروس و داماد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

بنابراین عکاس هنرمند سعی می کند تا تمام جزییات را به ثبت برساند .

مشاهده پروفایل عکاسان ودینگ در سایر کشور تفاوت سبک کاری آنها را نسبت به آنچه که ما انجام می دهیم را به خوبی آشکار میسازد .اصولا حرفه عکاسی طلب میکند که هنرمند عکاس از نظم و دیسیپلین خاصی برخوردار باشد و در آموزشهای عکاسی مرتبا به این نکته اشاره میشود . عکاس حرفه ای فردی است که در بدو برخورد با یک موقعیت و یا در زمان ورود به یک مراسم بداند که از چه چیزی میخواهد عکس بگیرد .در آموزشهای عکاسی ودینگ توصیه میشود که در یک چک لیست ، تمام مواردی را که باید به ثبت برسانید ، یادداشت نمایید و در زمان کار ، همه را یک به یک انجام دهید .

در برگزاری یک مراسم عروسی ، عروس خانم جوان از مدت ها قبل تمام جزییات را با دقت و وسواس انتخاب کرده است و عکاس هنرمند با آگاهی از این موارد باید با همان دقت و ، ‌وسواس ، تمام جزییات را به ثبت برساند .

حلقه ، ساعت ، دسته گل ، کفش ، جواهرات ، تزیینات محل برگزاری مراسم و ... مواردی هستند که در زمان های بعد ، به خاطراتی گرانبها تبدیل میشوند ، و در صورت ثبت دقیق ، اینها منبع در آمد بسیار خوبی ، برای عکاس ریزبین و‌نکته سنج خواهند بود

تصور این نکته که عکاسی از ساعت و کفش و .... در زمان عروسی کار ساده ای است ، بسیار تصور اشتباهی است .اینکه یک عکاس هنرمند در زمینه پرتره بتواند در لحظه هنرمندی عکاسی از اشیا با نور صحیح را داشته باشد ، اصلا مسأله آسانی نیست .

مطمئنا انجام این کار توانایی های خاصی را میطلبد

 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=