منوی تعمیرگاه دوربین

فوجی فیلم از دو لنز XF80mm F2.8 LM OIS WR Macro و GF45mm F2.8 R WR رونمایی کرد


فوجی فیلم از دو لنز XF80mm F2.8 LM OIS WR Macro  و GF45mm F2.8 R WR رونمایی کرد

کمپانی فوجی فیلم همزمان با معرفی دوربین X-E3 دو محصول اپتیک جدید خود را نیز معرفی نموده است .

Fujinon GF45mm F2.8 R WR ششمین محصول از تولیدات سری G این کمپانی است که در حال حاضر تنها بر روی بدنه دوربین های GFX 50S قابل استفاده می باشد . این لنز که به طور خاص برای ژانر عکاسی خیابانی طراحی شده است با فاصله کانونی 35 میلیمتر دارای حلقه مخصوص تنظیم دیافراگم بر روی بدنه خود می باشد . در ساختار اپتیک این لنز عدسی های ED و کروی به کار رفته اند و استفاده از پوشش های نانو GL برای کمک به کاهش حالت گاستینگ و فلیر استفاده  می شود .

دیافراگم مدور 9 تیغه ای برای کمک به ایجاد بوکه های دایره ای شکل استفاده می شود و پوشش بدنه مقاوم در برابر شرایط جوی و گردو غبار  استفاده از این لنز در دمای پایین تا -10 درجه را امکان پذیر می نماید .

دومین محصول جدید کمپامی فوجی فیلم ، لنز Fujinon XF80mm F2.8 LM OIS WR Macro است که به طور خاص برای دوربین های میرورلس سری X به خصوص X-E3 طراحی شده است .

این محصول دومین لنز طراحی شده برای دوربین های سری X است که در پی XF 60mm F2.4 بعد از سال 2012 تولید می شود . اما بر خلاف مدل قدیمیتر این لنز با نسبت بزرگنمایی 1 به یک به سنسور کمک می کند تا اجسام را به همان صورت که در واقعیت دیده می شوند مورد ثبت قرار دهد .

این لنز با بدنه مقاوم در برابر رطوبت و فاصله کانونی 122 میلیمتر بر روی بدنه های فول فریم از ویژگی های تثبیت تصویر و اصلاح تا 5 استاپ را فراهم می آورد .

ساختار اپتیک این لنز دارای یک سیستم فوکوس شناور است که امکان تغییر فوکوس بین گروه های عقب و جلو را با توجه به فاصله سوژه از دوربین فراهم می آورد . کمپانی فوجی فیلم بر این باور است که با استفاده از این فناوری اعوجاجات اپتیک در یک فاصله ثابت را از بین می برد.

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=