چگونه می توان از فاصله گذاری اجتماعی برای پیشرفت حرفه عکاسی استفاده نمود ؟

چگونه می توان از فاصله گذاری اجتماعی برای پیشرفت  حرفه عکاسی استفاده نمود ؟

 

اگر شما یا خانواده و دوستانتان تحت تأثیر وقایع فعلی COVID-19 قرار گرفته اید ، صمیمانه با شما همدردی می نماییم . فاجعه ، درد و رنجی که جهان با آن روبرو است ، بسیار ناراحت کننده بوده  است و نباید آنرا نادیده گرفت  ، بنابراین همه ما باید اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهیم تا با استفاده از روش های فاصله گذاری اجتماعی به جلوگیری از گسترش این بیماری کمک کنیم .

بسیاری از عکاسان و هنرمندان دیگر نیز مدت زمان زیادی را در خانه مانده اند . برای برخی از افراد  ، ماندن در خانه برای یک مدت  طولانی مدت می تواند دلهره آور ، استرس زا باشد و این امر به مررور زمان باعث شود تا افراد  احساس قدرت و انگیزه و خلاقیت های خود را از دست بدهند . این فاجعه ما را در خانه نگه داشته است ، و موجب شده است تا از شغل ، مشتری هایمان و چیزهایی که باعث شادی ما می شود دور شده باشیم. اما این شرایط یک فرصت عظیم را برای ما فراهم می کند که معمولاً بسیاری از ما آن را نداریم. زمان.

 

این زمان اضافی این فرصت را در اختیار ما قرار می دهد که بیاموزیم و رشد کنیم ... برای بیرون آمدن از این فاجعه با برنامه ای را در پیش بگیرید  تا تکنیک های خلاقانه جدید را را فرا گرفته  ، مشتری های بیشتری کسب کنید ، و اهداف خود را براس سال جدید مشخص نموده و آنها را  بدست آورید.

فاصله گذاری اجتماعی با تمامی محدودیت هایی که به وجود آورده اما در هر صورت برخی از موقعیت های جدید را نیز در اختیار ما قرار می دهد. به عنوان مثال ؛ در این روز ها مدت زمان کمتری را در ترافیک های شهری سپری می کنیم و یا اینکه زمان های کمتری را برای صرف غذا در رستوران و فست فود ها اختصاص می دهیم . تمامی این ویژگی ها موجب می شوند تا ما فرصت ها و زمان های آزاد بیشتری را در اختیار داشته باشیم .

در این مطلب برخی از نکاتی را مورد اشاره قرار می دهیم که با استفاده از آنها و در شرایط فاصله گذاری اجتماعی ؛ بهبود و پیشرفت نسبتا زیادی را در حرفه ای عکاسی خود می توانیم به وجود آوریم .

تعمیر دورذبین - تعمیرات دوربین - تعمیر دوربین کانن - تعمیر دوربین نیکون - تعمیر دوربین سونی

1. هر روز چیز جدیدی درباره عکاسی بیاموزید.

ما در عصر اطلاعات زندگی می کنیم. در حالی که مجبور هستید تا مدت زمان زیادی را  در خانه بمانید , هیچ دلیلی برای عدم استفاده از منابع بزرگ اطلاعات ؛ وجود ندارد. در حالی که مشغول استراجت بر روی کاناپه راحت منزل خود هستید ؛ به معنای واقعی در تعداد زیادی از سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی ؛ به معنای واقعی کلمه صدها هزار دوره و آموزش فوق العاده وجود دارد که به راحتی می توان از آنها استفاده نمود .  این واقعیت که شما در حال خواندن پست های سایت تعمیر دوربین و سایر سایت های مجموعه تعمیرگاه مرکزی دوربین ؛  در مورد عکاسی هستید ، نشانه خوبی است! آموزش  های موجود در سایت های عکاسی را با سایر دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید و از این طریق عکاسانی را پیدا کنید که از شما الهام بگیرند و آنها نیز در مقابل به پیشرفت حرفه ای شما کمک کنند .

تعمیر دورذبین - تعمیرات دوربین - تعمیر دوربین کانن - تعمیر دوربین نیکون - تعمیر دوربین سونی

2. روش های مختلف ادیت و ویرایش عکس را فرابگیرید .

ویرایش عکس ها با استفاده از نرم افزار های تخصصی مثل فتوشاپ یا لایت روم ؛ یک فرایند تخصصی و دشوار است که بسیاری از افراد قادر به فراگیری کامل همه تکنیک های موجود در آنها نیستند . عکس هایی را که در زمان های قبل گرفته اید را  مجددا بررسی نموده و تلاش کنید تا آنها را با روش های متفاوت ویرایش نمایید. به خصوص پس از فراگیری دوره های جدید که در این زمان آنها را آموخته اید ، اکنون تلاش کنید تا تکنیک های جدید را امتحان کنید. از سایر عکاسان الهام بگیرید و سعی کنید سبک ویرایش آنها را به دقت بررسی نموده و آنرا انجام دهید .. تمرین ویرایش عکس ها بدون استفاده از برنامه های خودکار و از پیش تعیین شده به شما می آموزد که چگونه در آینده با ویرایش عکس در شرایط مختلف نورپردازی روبرو شوید. در این فرایند ، ممکن است به تازگی با چیزهای جدید و متفاوت روبرو شوید که کاملاً مورد علاقه شما واقع خواهند شد .

تعمیر دورذبین - تعمیرات دوربین - تعمیر دوربین کانن - تعمیر دوربین نیکون - تعمیر دوربین سونی

3. اهداف مورد نظر خود در طی هفته ها ، ماه ها و سال آینده را تعیین کنید. با اهداف كوچك و آسان برای رسیدن به اهداف بزرگتر شروع كنید.

به عنوان مثال در  این هفته ، هدف من تهیه نقشه ای برای دستیابی به رتبه بالاتر در گوگل بود. هفته آینده ، من قصد دارم به دنبال برنامه این هفته ؛  بر سرعت وب سایت و محتوای وب سایت خود بیفزایم . هدف من برای ماه آینده ؛ داشتن یک استراتژی تبلیغاتی برای کمک به تقویت شبکه های  اجتماعی من و جلب مشتری بیشتر  برای دستیابی به در آمد بیشتر  است. هدف کلی من برای سال آینده رزرو 10 مشتری از طریق حضور در رسانه های اجتماعی و رتبه بندی موتورهای جستجو می باشد.

اهدافی را تعیین کنید که به راحتی به صورت روزانه و هفتگی انجام می شود ، اما این اهداف در نهایت در خدمت یک هدف بزرگتر  هستند. احتمالاً تعداد قابل توجهی از روزها وظایف خود را برای رسیدن به اهداف مورد نظر باید  انجام دهید. اهداف و برنامه های خود را به صورت روزانه ؛ هفتگی ؛ ماهانه و در نهایت سالیانه برنامه ریزی کنید و این نکته را نیز  فراموش نکنید که یکبار دیگر برنامه های هر هفته یا ماه را مورد بررسی و ارزیابی مجدد قرار دهید .  رمز موفقیت تکرار و استوار بودن است. شما به آنجا خواهید رسید

تعمیر دورذبین - تعمیرات دوربین - تعمیر دوربین کانن - تعمیر دوربین نیکون - تعمیر دوربین سونی

4- از طریق تحقیق راه هایی برای کمک به تجارت آنلاین خود پیدا کنید.

تحقیق کنید که رقبا در این مدت چه کاری انجام می دهند. اگر آنها برای تقویت حضور آنلاین خود کاری انجام نمی دهند ، اکنون زمان بسیار مناسبی برای شما است که می توانید وارد کار شوید و به شغل خود بپردازید.

بررسی کنید که کدامیک از  رقبای شما کار های خود را  بصورت آنلاین انجام می دهند ؟ آیا روشی وجود دارد که از این فرصت استفاده نمایید ؟ با چه روشهایی می توانید تجربه آنلاین خود را بهبود بخشید تا ارزش بیشتری را به مشتریان بالقوه خود ارائه دهید؟ چگونه می توانید فرآیندهای فعلی خود را بهبود ببخشید تا به مشتریان بیشتری کمک کنید؟

اینها سوالات بسیار مهمی هستند که باید در این مدت از خود بپرسید و بفهمید. در هر زمینه ای که رقبای شما فعال هستند ؛ وارد شوید و در هر حوزه ای که حضور دارید ؛ آنرا تقویت کنید.

تعمیر دورذبین - تعمیرات دوربین - تعمیر دوربین کانن - تعمیر دوربین نیکون - تعمیر دوربین سونی

5- با افراد در ارتباط باشید و شبکه خود را تقویت کنید.

اینکه  شما نمی توانید به صورت حضوری با افراد ملاقات کنید ، این امر به این معنی نیست که نمی توانیدفرصتهای بیشتری را  به دست بیاورید . مذاکرات خود را برای ایجاد شغل خود شروع کنید. به LinkedIn بپیوندید و به افراد مرتبط با صنعت خود دسترسی پیدا کنید. با آنها ارتباط برقرار کنید و ببینید که چگونه این بیماری همه گیر را اداره می کنند. به عنوان عکاس ، لازم نیست در این مدت تنها باشیم.

به عنوان مثال از آنجا که من به عنوان یک عکاس  در صنعت عروسی هستم ، من وقت خود را صرف ارتباط با هماهنگ کنندگان عروسی ، طراحان رویداد ، بوتیک های عروس ، طراحان لباس و موارد دیگر از طریق LinkedIn و ایمیل برای ساخت شبکه حرفه ای صنعتم کردم. ایجاد این شبکه به من کمک می کند تا برای مراجعه به افراد و فرصت های مشارکت با مردم در ارتباط باشم. مهم نیست که چه عکاسی هستید ، می توانید برای ایجاد ارتباطات به مارک های تجاری مراجعه کرده و تصویری از روش پیشرفت آنها را به دست بیاورید .

تعمیر دورذبین - تعمیرات دوربین - تعمیر دوربین کانن - تعمیر دوربین نیکون - تعمیر دوربین سونی

در نتیجه…

اینها فقط چند ایده از مراحلی است که می توانید برای آمادگی در هنگام وقوع این مرحله بردارید. به یاد داشته باشید که امروز برای شما  یک فرصت بی نظیر ایجاد شده است ، بنابراین فقط از طریق شبکه های اجتماعی و ابزار های ارتباطی موقعیت های زیادی را اجیاد نمایید. اکنون زمان بسیار خوبی برای یادگیری و رشد به عنوان یک فرد و به عنوان یک تجارت است! تمام اطلاعات موجود در جهان در نوک انگشتان شماست.

 

پیوند های مفید :

تعمیر دوربین کانن

تعمیر دوربین نیکون

تعمیر دوربین سونی

تعمیر دوربین

نظرات