منوی تعمیرگاه دوربین

تصاویر 4 لنز سیگما به بیرون درز کرد: 3 لنز از این چهار لنز از سری Art می‌باشد که به زودی به بازار عکاسی عرضه خواهد شد.


تصاویر 4 لنز سیگما به بیرون درز کرد: 3 لنز از این چهار لنز از سری Art می‌باشد که به زودی به بازار عکاسی عرضه خواهد شد.

قرار است خط تولید سری Art لنزهای سیگما بهتر شود. تصویری که به بیرون درز کرده است حاوی عکسهایی از شکل ظاهری  4 لنز جدید سیگما است که قبل از رونمایی در نمایشگاه CP+ به بیرون درز کرده است. نمایشگاه CP+  در پنجشنبه افتتاح و آغاز به کار خواهد نمود.

از بین این چهار لنز مذکور یک لنز از سری Contemporary و رایج سیگماست و 3 لنز نیز جزء لنزهای سری Art است که مطمئناً بسیاری از عکاسان علاقه مند به لنزهای Art، بی‌تاب رونمایی و خرید این لنزها خواهند بود.

این تصاویر را اولین بار سایت خبری Nokishita تهیه کرده و در دنیای مجازی انعکاس داده است .

نخست ما لنز Sigma 24-70mm f/2.8 Art که مدتهاست انتظار رونمایی آن را داریم می‌پردازیم و سپس به سه لنز دیگر یعنی : لنز  14mm f/1.8 Art ولنز  135mm f/1.8 Art و در نهایت لنز100-400mm f/5.0-6.3  که از سری لنزهای Contemporary می‌باشد.

 متأسفانه به همراه تصاویری که به بیرون درز کرده است هیچ اطلاعات و مشخصاتی به بیرون درز نکرده است حتی زمان رونمایی این لنزها نیز هنوز مشخص نیست . اما تنها موردی که سایت Nokishita در این خصوص گفته است این است که این دوربین‌ها به احتمال بسیار زیاد در نمایشگاه بین ‌المللی CP+ که در تاریخ 23 فوریه 2017(پنجم اسفندماه 1396) در یوکوهامای ژاپن برگزار می‌شود رونمایی خواهد شد.

در ادامه تصاویر بیشتری از این لنزها از نمای نزدیک رونمایی شده است.

از شایعات وگزارشات تأیید نشده ای که خبر از تولید لنزهای  the 24-70mm f/2.8  و  135mm f/1.8 Art می‌دادند نزدیک به یکسال گذشته است و احتمالاً این انتظار طولانی به زودی به پایان خواهد رسید.

اما از انتشار شایعه تولید  لنز14mmبا  f/1.8 زمان زیادی نگذشته است و این خبر آن بسیار جدید است که گفته می‌شود این لنز برای عکسبرداری نجوم بسیار ارزشمند می‌باشد.

در خبرهای آینده سایت Tamir.ir تمامی اخبار مهم مربوط به نمایشگاه cp+ را ارائه خواهیم نمود و امیدواریم که خبر رونمایی این چهار لنزی که تصاویرشان را در این مطلب ارائه نمودیم نیز جزء همین اخبار باشد.

 

خبرهای دیگر:

لنز سیگما 85 میلیمتری سری ART با f/1.4 توانسته است عنوان برنده بالاترین امتیاز از DxOMARK را تا کنون از آن خود کند.

 

نظرات




 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=