منوی تعمیرگاه دوربین

چگونه با هزینه‌ای کمتر از 50 دلار یک Lightbox عکاسی بسازیم


چگونه با هزینه‌ای کمتر از 50 دلار یک Lightbox عکاسی بسازیم

مدتی است که راه اندازی فروشگاه های مجازی بهترین روش جهت عرضه محصولات گشته و هر روز به تعداد این فروشگاه ها نیز افزوده می‌شود اما مشکلی که پیش رو اکثر مدیران اینگونه فروشگاه‌ها بخصوص آنهایی که خودشان تولید کننده هستند (مانند طلاسازی‌ها و یا تولید کنندگان صنایع دستی) گرفتن یک عکس با کیفیت از محصول است که بتوان آن را در سایت به نمایش گذاشت لذا اینگونه مدیران، یا اقدام به کپی عکسهای مشابه محصول خود از اینترنت هستند و یا در قبال مبالغ هنگفتی این عکسبرداری‌ها را به شرکت‌های عکاسی صنعتی می‌سپرند.

ما در این مقاله ترفندی به شما خواهیم آموخت که خودتان با مبلغی کمتر از 50 دلار اقدام ساخت یک Lightbox نمایید که در بازار حدود 100 دلار قیمت دارد. تا خودتان عکس محصولات خود را گرفته و در سایت فروشگاهی خود قرار دهید.

برای ساخت این Lightbox موارد زیر مورد نیاز است :

  • پوستر سفید رنگ
  • یک جعبه بزرگ مقوایی
  • 2 گیره لامپ
  • مقداری کاغذ و یا پارچه شفاف
  • کاتر(تیغ جراحی یا موکت بری)
  • مقداری چسب نواری
  • و یک ماژیک

برای ساخت lightbox به همان سادگی که درتصویر فوق (نمای نزدیک از lightbox تمام شده ) نشان داده شده است ، با کاتر در دو طرف جعبه دو مربع جدا کرده و روی آن را با پارچه می‌پوشانیم و داخل جعبه را نیز با پوستر سفید پوشش می‌دهیم. در نهایت با قراردادن دو لامپ در طرفین جعبه و در پشت پارچه ها کار تمام است.

این لایت باکس کارایی لازم را  برای عکسبرداری از محصولات شما خواهد داشت. نور نرم و ملایمی که توسط پارچه ها ساخته می‌شود برای عکسبرداری توسط انواع دوربین‌های DSLR و کامپکت مناسب است.

در آموزش بعدی ،‌ طریقه ساخت محفظه ای برای عکسبرداری 360 درجه آموزش داده خواهد شد.

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=