منوی تعمیرگاه دوربین

رونمایی از سایت قیمت گذاری کانن


رونمایی از سایت قیمت گذاری کانن

 

سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین اقدام به تأسیس یک وبگاه اینترنتی قیمت گذاری محصولات کانن ، نموده است، که به واسطه این وبگاه تمامی همکارانی که عامل فروش محصولات Canon باشند قادر خواهند بود که قیمت کالاهای خود را به نام فروشگاه خود ثبت نمایند تا خریدارانی که به هدف خرید دوربین یا لنز یا هر تجهیزات عکاسی دیگری که  به این وبگاه مراجعه می‌کنند، به صورت بدون واسطه با فروشگاه آشنا شده و از آنها صورت بدون واسطه و مستقیم خرید نمایند.

در این وبگاه قابلیت‌های زیادی گنجانده شده است. نمونه ای از این قابلیت ها را میتوان به صورت ذیل برشمرد:

1) معرفی انواع دوربین و لنزهای کانن

2)ارائه مشخصات فنی برای هر  دوربین و یا  لنز کانن

3) امکان مقایسه تمامی مشخصات انواع دوربین‌ها و لنزها ( لازم به ذکر است که در این سایت قادر خواهیم بود حتی بین دوربین‌ها و لنزهای دو برند مختلف کانن و نیکون نیز جدول مقایسه ارائه داد)

4) بررسی کارشناسی شده (Review) مخصوص دوربین‌ها و لنزهای کانن نیز به زودی به بخش‌های فوق افزوده خواهد شد.

بجز موارد مذکور، کلیه خریدارانی که به این وبگاه مراجعه می‌کنند قادر خواهند بود از امکان مشاوره تلفنی به صورت رایگان بهره مند شوند. این مشاوره میتواند در زمینه های مختلفی چون خرید دوربین ، راهنمایی برای تنظیمات و همچنین کارایی دوربین نیز باشد.

این وبسایت برای تمامی کسانی که دوربین و لنز کانن را با گارانتی ایده آل دوربین می‌فروشند ، می‌تواند شیوه مؤثری باشد که این فروشگاه ها علاوه بر فروش سابق و سنتی خود،‌ به راحتی بتوانند برای فروش کالاهای خود از دنیای اینترنت و وب نیز  اقدام به جذب خریدار نمایند.

بدین منظور تمامی فروشگاه‌هایی که دوربین و لنز کانن می‌فروشند می‌توانند در وبسایت مذکور به آدرس www.canon-iran.ir مراجعه نموده و با ثبت نام در این سایت (تحت عنوان فروشگاه) اقدام به قیمت گذاری محصولات کانن و ارائه لیست قیمت دوربین ، لنز و دیگر تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری Canon به نام فروشگاه خود نمایند.

 

لینک سایت قیمت گذاری:

 www.canon-iran.ir 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=