منوی تعمیرگاه دوربین

میرورلس های فول فریم کانن تا چند ماه آینده معرفی می شوند


میرورلس های فول فریم کانن تا چند ماه آینده معرفی می شوند

در نمایندگی کانن به نظر می رسد که امروز بیش از هر زمان دیگری به معرفی دوربین های میرورلس فول فریم کانن نزدیک هستیم .

بر اساس گزارش های به دست آمده در نمایندگی کانن، این کمپانی قصد دارد تا پیش از نیمه سال 2019 دوربین های میرورلس فول فریم خود را روانه بازار کند .

بر اساس اخبار به دست آمده این دوربین ها دارای بالاترین مگاپیکسل ممکن در بین محصولات کانن خواهند بود و به نوعی پرچمدار کیفیت محصولات جدید کانن هستند .

اولین دوربین از این مجموعه یک میرورلس فول فریم 30.4 مگاپیکسلی است که سنسور آن از ویژگی های بسیار مشابه با Canon 5D Mark IV برخوردار است.

پیش از این چنین بیان می شد که این امکان وجود دارد که کمپانی کانن احتمالا چند محصول DSLR خود را قربانی تولید یک فول فریم بسیار پر قدرت خواهد نمود .

دومین محصول فول فریم میرورلس کانن به احتمال زیاد یک محصول 24 مگاپیکسلی است .

بر اساس گزارش های به دست آمده از منابع موثق در نمایندگی کانن ؛ این دوربین ها دارای قدرت بسیار زیادی در شرایط ایزو بالا هستند

و از این لحاظ با دوربین Sony’s a7S II, که یکی از بهترین دوربین ها برای عکاسی در شرایط کم نور است، رقابت خواهد نمود.

دوربین های میرورلس جدید کانن از قدرت فیلمبرداری با کیفیت 4K برخودار بوده و در میان دوربین هایی با این کیفیت ؛ قیمت مقرون به صرفه ای خواهند داشت .

در حال حاضر مشخص نیست که این دوربین ها با چه نوع مانت لنز ارایه خواهند شد اما منابع کمپانی کانن بر این باورند که احتمالا لنز های مانت EF برای این دوربین ها در نظر گرفته می شوند .

بر خلاف نیکون که در تلاش است تا میرورلس های فول فریم خود را در چند ماه آینده معرفی نماید ؛ کانن نیمه اول سال 2019 را برای معرفی میرورلس های فول فریم خود در نظر گرفته است .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=