منوی تعمیرگاه دوربین

CamFi Pro سریعترین کنترل گر بدون سیم دوربین در جهان


CamFi Pro سریعترین کنترل گر بدون سیم دوربین در جهان

کمپانی Camfi به تازگی از جدیدترین محصول خود با نام Camfi Pro رونمایی کرده است و این محصول جدید که بعد از کنترل بدون سیم camfi به بازار عرضه می شود دومین نسل از سری محصولات کنترل گر بدون سیم دوربین های DSLR به شمار می آید . در CamFi Pro سرعت انتقال اطلاعات به نحو چشمگیری افزایش یافته و بنا بر اعلام این کمپانی ، این محصول سریعترین گونه در رده خود به شمار می آید .

تفاوت اصلی میان CamFi و CamFi Pro در سرعت انتقال و بازگشت تصاویر به دستگاه های جانبی بیان شده است . بنا بر اعلام شرکت Camfi دوربین هایی که دارای قابلیت اتصال با وای فای می باشند ؛ به طور معمول از سرعت انتقال اطلاعات به میزان 2 مگابایت در هر ثانیه برخوردارند اما با استفاده از این ابزار با استفاده از پروتکل 802.11 ac سرعت انتقال تصاویر به 10MB/s و یا بیشتر می رسد و این سرعتی است که در مقایسه با وای فای معمولی دوربین در حدود 2 تا 3 برابر بیشتر می باشد .

این ابزار بر روی تمامی دوربین های کانن ؛ نیکون و سونی قابل استفاده می باشد اما بر روی دوربین های ساخت کمپانی سونی از نرخ انتقال بیسیم 5.8G Hz برخوردار خواهد بود .

در ابزار  های اتصال وای فای فعلی سرعت انتقال تصاویربرای عکاسان حرفه ای  یک مشکل و معضل جدی به شمار می آید .  اما با استفاده از فناوری جدید CamFi Pro این مشکل به آسانی بر طرف می گردد. بنا بر اعلام کارشناسان این کمپانی با استفاده از دستگاه CamFi Pro انتقال یک فایل ۲۰ مگابایتی از دوربین به ابزار های هوشمند تنها ۳ ثانیه طول خواهد کشید .

همچنین با استفاده از CamFi Pro امکان اتصال ۵ دوربین به یک کامپیوتر و بررسی تصاویر داخلی آنها وجود خواهد داشت . سرعت بسیار بالای این کنترل گر دوربین امکان استفاده آسانتر از Live View playback در دوربین و همچنین امکان تنظیم سرعت شاتر ، اتوفوکوس ، دیافراگم و ایزو دوربین را فراهم می آورد .

این ابزار ویژگی های پیشرفته دیگری همچون امکان کنترل انباشت فوکوس و عکاسی HDR را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد

دوربين , تعميرگاه دوربين , نمایندگی کانن , نمایندگی مجاز کانن , نمایندگی اصلی کانن , نمایندگی اصلی کانن در تهران , نمایندگی اصلی کانن در ایران , نمایندگی کنون , نمایندگی مجاز کنون , نمایندگی اصلی کنون , نمایندگی اصلی کنون در تهران , نمایندگی اصلی کنون در ایران , نمایندگی مجاز canon , نمایندگی اصلی canon , نمایندگی اصلی canon در ایران , تعمیرات کانن , تعمیر کانن , نمایندگی تعمیرات کانن , نمایندگی مجاز تعمیرات کانن , تعمیر دوربین کانن , تعمیرات دوربین کانن , تعمیر دوربین کنون , تعمیر دوربین canon , نمایندگی تعمیرات کنون , نمایندگی تعمیرات canon , تعمیرات نیکون , نمایندگی تعمیرات نیکون , تعمیر دوربین نیکون , تعمیرات دوربین نیکون , نمایندگی مجاز نیکون , نمایندگی اصلی نیکون , نمایندگی مجاز نیکون در تهران , نمایندگی مجاز نیکون در ایران , تعمیرات دوربین , تعمیرات دوربین دیجیتال , تعمیر دوربین دیجیتال , تعمیرگاه دوربین دیجیتال , تعمیر دوربین در تهران , تعمیر لنز در تهران , تعمیرات مجاز دوربین , تعمیر دوربین عکاسی , نمایندگی تعمیرات دوربین , تعمیرات دوربین در تهران , تعمیرات مجاز دوربین در تهران , تعمیرگاه مجاز دوربین در تهران , تعمیر لنز , تعمیرات لنز , تعمیر لنز دوربین , آموزش عکاسی , آموزش نورپردازی , آموزش رایگان عکاسی , کلاس عکاسی

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=