منوی تعمیرگاه دوربین

نمونه عکس های به دست آمده با دوربین سونی a7 III


نمونه عکس های به دست آمده با دوربین سونی a7 III

 

میرورلس جدید سونی با نام a7 III با سنسور 24 مگاپیکسلی BSI به میزان زیادی در کانون توجه عکاسان قرار گرفته است . در این دوربین بسیاری از ویژگی های پیشرفته دوربین های a7R III و a9 در یک مجموعه قرار گرفته اند و قدرت بسیار زیادی را به این میرورلس پیشرفته بخشیده اند .

نخستین نمونه عکس های به دست آمده با این دوربین به خوبی نشان می دهند که پردازش تصاویر JPEG دچار یک دگرگونی کامل شده است و با عدم پیشتیبانی از فرمت RAW در حال حاضر ؛ چنین به نظر می رسد که در نسخه های بعدی و نهایی  از این دوربین ؛ پشتیبانی از این فرمت نیز به ویژگی های آن افزوده خواهد شد .

سیستم اتوفوکوس a9 در این دوربین نیز به کار رفته است و البته در a7III این سیستم اتوفوکوس از دوبرابر سرعت و دقت بالاتری برخوردار است و سیستم اتوفوکوس 693 نقطه ای آن 93 درصد از سطح کادر را تحت پوشش قرار می دهد و تمامی این نقاط با 425 نقطه اتوفوکوس کنتراست یاب ، حمایت می شوند .با برخورداری از فناوری پردازنده Front End LSI دوربین a7 III دارای سرعت عکاسی 10 فریم بر ثاینه به همراه اتوفوکوس و ظرفیت بافر 177 فایل JPEG می باشد .  فیلمبرداری 24p 4K از ظرفیت 6K سنسور به دست می آید و هر دو قابلیت تصویر برداری و خروجی HDMI در ظرفیت 8-bit محدود شده اند که این امر موجب کاهش ظرفیت پردازش فیلم ها و فوتیج ها در داخل دوربین می شود .

 

 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=