منوی تعمیرگاه دوربین

رونمایی از TriiLens ابزاری فوق العاده برای حمل لنز


رونمایی از TriiLens ابزاری فوق العاده برای حمل لنز

در سال 2014 وسیله ای مشابه به این محصول به نام LensFlipper به بازار عرضه شد که شامل یک mount  بود که دو لنز را به صورت پشت به پشت نگهداری می کرد و به شما این اجازه را می داد تا به راحتی و به سرعت بتوانید دو لنزی که به همراه دارید را استفاده کنید. اما این محصول به سطح جدید ارتقا پیدا کرده است و این محصول در راه که نام آن TriLens می باشد و به شما اجازه می دهد تا سه لنز را توسط وسیله ای که به کمربند شما متصل می شود با خود حمل کنید.

این محصول توسط شرکت Frii Design که یک شرکت سوئدی می باشد، طراحی شده است، این شرکت به وسیله یک عکاس عروسی به نام Jonas Lundin تاسیس شده است.

Lundin در مورد این ابزار جانبی بیان کرده است: هیچ چیز بد تر از این موضوع نمی باشد که بعد از عکس برداری به خانه بروی و متوجه شوی که یک لحظه بی نظیر را از دست داده ای و آن هم تنها به دلیل این برای تعویض لنز در تلاش بوده ای یا تنبلی کرده و به خود زخمت تعویض لنز را نداده ای.

Trilens یک وسیله گردان به شکل یک مثلث می باشد که ویژگی گردان بودن آن باعث می شود تا سنگین ترین لنز متصل به آن به سمت پایین باشد تا یک mount خالی را در دسترس شما قرار دهد تا لنزی که هم اکنون در حال استفاده از آن هستید را در آن mount خالی قرار دهید.

Frii Design در مورد این محصول خود می گوید: حمل کردن لنزهایی با ابعاد و وزن های مختلف توسط وسیله های مشابه که در بازار وجود دارد می تواند مشکل باشد، اما TriLens بر اساس وزن لنزهای شما به صورت خودکار می چرخد و همین امر باعث می شود که در زمان راه رفتن یا دویدن این وسیله از کمربند شما جدا نشده و پایدار باشد.

TriLens سیستم آهن ربایی دارد که می تواند Cap لنزهای شما را در زمانی که از آن استفاده نمی کنید، نگهداری کند.

وزن این ابزار جانبی 11 pound (تقریبا 5kg) و ابعاد آن 6.3 x 3.9 x 3.9 inch می باشد و با لنز های کانن، نیکون و سونی سازگار خواهد بود. TriLens از جنس استیل و فیبرهای تقویت شده نایلون می باشد و می تواند وزن 220lbs (حدود 100Kg) را تحمل کند.

Frii Design به زودی پیش فروش این محصول را در یک کمپین سرمایه گذاری به نام Kickstarter شروع خواهد کرد. هنوز هیچ صحبتی در مورد قیمت آن صورت نگرفته است. پیش فروش آن در تاریخ 9 May 2017 (19 اردیبهشت 96) آغاز خواهد شد. 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=