منوی تعمیرگاه دوربین

لنز جدید Tokina Opera 50mm f/1.4 FF برای دوربین های فول فریم نیکون با مانت F


لنز جدید Tokina Opera 50mm f/1.4 FF برای دوربین های فول فریم نیکون با مانت F

 

کمپانی توکینا یک لنز جدید برای دوربین های فول فریم نیکون با مانت F معرفی نموده است . این لنز که Opera 50mm f.1.4 FF نام دارد به طور خاص برای دوربین های پیشرفته فول فریم نیکون از نمایندگی نیکون در ایران طراحی شده است و بنا بر اعلام کمپانی از اوایل تابستان ۲۰۱۸ در بازار های جهانی موجود خواهد بود .

به طور کلی لنز های توکینا از سری Opera برای کار با دوربین های فول فریم پیشرفته نیکون طراحی شده اند و در ساختار این لنز ها از عناصر اپتیکال با بالاترین کیفیت موجود استفاده می شود . علاوه بر لنز های گران قیمت از سری AT-X ؛ لنز های جدید Opera نیز در بین لنز های با کیفیت به جایگاه مطلوبی دست پیدا کرده اند و از این روی کابران دوربرین های فول فریم نیکون تهیه شده از نمایندگی رسمی نیکون می توانند نسبت به کیفیت بالای این لنز ها اطمینان حاصل نمایند .

 بنا بر اعلام نمایندگی رسمی نیکون در ایران لنز opera 50mm F1.4 FF  با برخورداری از یک موتور اتوفوکوس اولتراسونیک حالت های فوکوس نرم و بی صدا را با دقت و سرعت بالا به دست می آورد و علاوه بر آن طراحی بدنه آن به گونه ای است که عناصر داخلی لنز را در برابر شرایط اقلیمی به خوبی محافظت می کند . بر اساس اطلاعات به دست آمده این اولین مرتبه است که کمپانی توکینا از از مکانیسم دیافراگم الکتریکی برای طراحی لنز فول فریم مخصوص نیکون که از نمایندگی رسمی نیکون تهیه شده اند ،  استفاده می کند .

ویژگی های اصلی این لنز عبارتند از :

لنز مانت F با فرمت FX

بازترین دیافراگم F1.4

موتور اتوفوکوس اولتراسونیک

مکانیسم دیافراگم الکتریکی

ساختار بدنه مقاوم در برابر شرایط اقلیمی

بر اساس اطلاعات به دست آمده لنز Opera 50mm f/1.4 FF از ویژگی هایی مشابه با لنز HD Pentax D FA 50mm f/1.4 SDM AW برخوردار بوده و قیمت آن در حدود 1000 دلار در بازار های جهانی خواهد بود .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=