منوی تعمیرگاه دوربین

کمپانی DJI استابیلایزر Ronin-S را برای دوربین های میرورلس و DSLR معرفی نمود .


کمپانی DJI استابیلایزر Ronin-S را برای دوربین های میرورلس و DSLR  معرفی نمود .

 

کمپانی DJI استابیلایزر Ronin-S را به عنوان اولین استابیلایزر تک پایه برای دوربین های میرورلس و DSLR معرفی نمود . این دستگاه با دو سایز فریم برای دوربین های میرورلس همچون دوربین های سونی از سری آلفا ، و دوربین های پاناسونیک از سری G و همچنین دوربین های DSLR بزرگی مثل Canon 5D Mark IV طراحی شده است . علاوه بر این گیمبال سه محور این دستگاه به طور کامل با استابیلایزر داخل دوربین و داخل لنز سازگار می باشد .

بنا بر اعلام DJI به وجود آوردن این سیستم مستلزم تلاش ها و تحقیقات بسیار زیادی بوده است و به همراه آن یک سه پایه نیز ارایه می شود که در قسمت پایه دستگاه قابل نصب بوده و برای رونین امکان استقرار به همراه دوربین بر روی آن را فراهم می آورد . قفل محور برای جلوگیری از حرکت گیمبال در طول زمان نصب را فراهم می آورد و فرایند کالیبراسیون این دستگاه نیز بسیار سریع و اسان خواهد بود . همچنین در این دستگاه قابلیتی با نام Push Mode وجود دارد که با استفاده از نرم افزار Ronin app فعال شده و امکان انجام حرکت های پن و تیلت را در زمان روشن بودن Ronin-S فراهم می آورد .

نرم افزار رونین ویژگی ها وقابلیت هایی را برای کنترل خودکار حرکت های پیچیده دوربین به وجود آورده و از جمله این حرکت ها می توان به حالت CamAnchor اشاره نمود  که در ان امکان تعیین محل های قرارگیری دوربین و تغییر وضعیت بین آنها موجود است . ابزار های پانوراما و هایپرلپس و فنآوری DJI's ActiveTrack از جمله دیگر امکانات موجود در این نرم افزار خواهند بود .

Ronin-S دارای کلید هایی برای اعمال کنترل بیشتر بر دوربین و خود گیمبال است . امکان شروع و پایان ضبط فیلم بر روی دوربین و تغییر وضعیت دوربین با استفاده از جوی استیک بر روی این دستگاه فراهم می آید .

قیمت نهایی دستگاه Ronin-S هنوز اعلام نشده است اما آنچه از گزارشهای موجود بر می آید نشان دهنده آن است که این دستگاه در سه ماهه دوم سال 2018 در بازار های جهانی موجود خواهد بود .

 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=