منوی تعمیرگاه دوربین

رونمایی از Panasonic GH5S : حساس ترین دوربین در تاریخ لومیکس


رونمایی از Panasonic GH5S : حساس ترین دوربین در تاریخ لومیکس

در طول روز های گذشته پاناسونیک از دوربین GH5S رونمایی کرده است که یک دوربین میرورلس با کیفیت ارتقا یافته برای در عکاسی و فیلمبرداری به شمار می آید. طراحی این دوربین برای عکاسی و ضبط فایل های ویدیو می باشد اما بنا بر اعلام پاناسونیک این دوربین دارای ویژگی های و طراحی بهبود یافته برای فیلم سازان حرفه ای خواهد بود .

دوربین LUMIX GH5S دارای بالاترین دامنه حساسیت و کیفیت در تاریخ تولید دوربین های لومیکس می باشد و به طور خاص از توانایی بالایی برای عکاسی در محیط های کم نور برخوردار می باشد .

در داخل بدنه این دوربین یک سنسور میکرو چهار سوم MOS با کیفیت 10.2 مگاپیکسل قرار دارد که قادر به عکاسی 14-bit RAW تا 10 فریم بر ثانیه  و همچنین فیلمبرداری 4K60p می باشد . ایزو این دوربین تا 51200 در حالت گسترده قابل افزایش می باشد .در مقایسه با دوربین GH5 با رزولوشن 20.3MP ؛ کیفیت تصویر در اینجا به نصف کاهش یافته است اما آن چیزی که در اینجا به دست می آید ؛ توانایی بسیار بالا برای عکاسی در شرایط بسیار کم نور می باشد .

با استفاده از این دوربین ؛ تصویر برداری و فوکوس در محیط های بسیار کم نور فراهم می آید و از این پس در شرایط عکاسی در محیط های کم نور نگرانی بابت تشکیل نویز در عکس یا فیلم وجود نخواهد داشت .

دوربین LUMIX GH5S با توانایی فوق العاده برای عکاسی در محیط های کم نور تا -5EV قادر به استفاده از اتوفوکوس می باشد .تقویت تصویر در حالت نمای زنده نیز یکی از ویژگی هایی می باشد که امکان بررسی ترکیب بندی حتی در شرایط بسیار کم نور را فراهم می آورد . عملکررد Multi-Aspect Ratio سنسور این دوربین زوایای دید 4:3, 17:9, 16:9, 3:2 را برای تصویر برداری ویدیو و عکاسی فراهم می آورد .

سیستم اتوفوکوس DFD ( نمایش عمق فوکوس ) امکان فوکوس پر سرعت در 0.07 ثانیه با استفاده از 225 نقطه فوکوس را فراهم می آورد . گزینه های فوکوس در این دوربین در برگیرنده حالت های تشخیص چهره ؛ تعقیب نقطه فوکوس ، و اتوفوکوس نقطه ای می باشند .

جنس بدنه دوربین از آلیاژ منیزیم ، مقاوم در برابر رطوبت و دمای انجماد می باشد و در قسمت پشت دوربین ویزور الکترونیک 3.68 میلیون نقطه ای به همراه ال سی دی 3.2 اینچی امکانات ویژه ای را در دسترس کاربر قرار می دهند .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=