منوی تعمیرگاه دوربین

دوربین نیکون D6 به زودی معرفی می شود .


دوربین نیکون D6 به زودی معرفی می شود .

 

بر اساس جدید ترین گزارش های به دست آمده از نمایندگی نیکون ؛ چنین اعلام شده است که دوربین نیکون D6 از سری دوربین های DSLR این کمپانی به زودی معرفی خواهد شد .

تاریخ احتمالی معرفی دوربین Nikon D6 را 4 سپتامبر اعلام نموده اند و به نظر می رسد که این دوربین دارای استابیلایزر داخل بدنه بوده و در مقایسه با مدل های قدیمی تر ؛ از قدرت بیشتری در حالت فیلمبرداری برخوردار می باشد .

پیش از این بیان شده بود که DSLR پرچمدار جدید نیکون از پاییز روانه بازار خواهد شد اما اکنون از نمایندگی نیکون خبر می رسد که در رقابت با سایر برند ها ؛ معرفی این دوربین پرچمدار را زود تر از موعد مقرر انجام خواهند داد .

در سال 2019 بیشتر اخبار کمپانی نیکون حول محور تولید دوربین های میرورلس فول فریم Z6 , Z7 بوده است و به نظر نمی رسید که این کمپانی قصد تولید یک DSLR فول فریم جدید را داشته باشد .

تاکنون  در رابطه با مشخصات کلی دوربین Nikon D6 اطلاعات زیادی منتشر نشده است اما در هر صورت انتظار می رود که این دوربین نیز از یک سیستم اتوفوکوس پیشرفته برخوردار بوده و قابلیت های بیشتری را در زمان فیلمبرداری ارایه نماید .

بر اساس اطلاعات به دست آمده ؛ Nikon D6 دارای دو درگاه برای کارت های حافظه CF و همچنین دارای دو پردازنده پر قدرت از نوع EXPEED خواهد بود .

این دوربین عکاسی بدون صدا را در وضعیتی کاملا ایده آل انجام خواهد داد و مهمترین ویژگی آن ؛ استفاده از فناوری استابیلایزر پرقدرت در داخل بدنه دوربین خواهد بود .

با عرضه این دوربین بسیار پرقدرت که عملا پرچمدار نیکون در رده دوربین های DSLR خواهد بود ؛ نیکون یک گام رو به جلو برداشته و رقابت در بازار دوربین های برتر ؛ شدید تر خواهد شد .

نظرات
=