کانن تایید کرد : دوربین جدید کانن EOS R5 با قابلیت فیلمبرداری 8K/30p

کانن تایید کرد : دوربین جدید کانن EOS R5 با قابلیت فیلمبرداری 8K/30p

 

نمایندگی کانن تایید نموده است که جدید ترین دوربین میرورلس فول فریم این کمپانی با نام Canon EOS R5 یک دوربین رزولوشن بالا است که از قابلیت فیلمبرداری با کیفیت 8K/30p   برخوردار می باشد.

کمپانی کانن در رقابت با سایر تولید کنندگان دوربین تلاش نموده است تا گزینه های مرتبط با فیلمبرداری در محصولات جدید خود را به نحو موثری ارتقا ببخشد و دراین رابطه دوربین جدید کانن EOS R5 که در رده محصولات میرورلس فول فریم این کمپانی قرار دارد ؛ یک دوربین کاملا پیشرفته و متمایز به شمار خواهد آمد.

 

بنا بر اعلام کانن ؛ این دوربین فیلمبرداری را با کیفیت 8K و با استفاده از تمامی سطح سنسور در 30 فریم بر ثانیه انجام خواهد داد . همچنین این دوربین قادر است تا علاوه بر رزولوشن 8K از فناوری اتوفوکوس Dual Pixel CMOS AF نیز در طول زمان فیلمبرداری استفاده  می نماید .

تعمیر دوربین - تعمیرات دوربین - تعمیر دوربین کانن

همچنین سیستم اتوفوکوس تشخیص چشم حیوانات ؛ نه تنها قادر است تا چشم حیوانات را تشخیص دهد بلکه در عین حال در موقعیت های دشوار که تشخیص چشم امکان پذیر نیست ؛ از ویژگ یتشخیص صورت یا بدن حیوان نیز برخوردار است و در این شرایط نیز فوکوس و قفل فوکوس را به آسانی انجام می دهد .

کمپانی کانن همیشه تمایل داشته است تا ویژگی های پیشرفته فیلمبرداری در محصولات غیر سینمایی را محدود نماید و وجه تمایز میان محصولات عکاسی و محصولات فیلمبرداری خود را حفظ نماید .

اطلاعات به دست آمده از محصولات جدید کانن , نمایانگر این واقعیت می باشند که این کمپانی تمایل دارد تا در رده محصولات فول فریم و میرورلس خود ؛ ویژگی های پیشرفته فیلمبرداری را ارایه نماید  

 

تعمیر دوربین

تعمیر دوربین هندی کم

تعمیر دوربین کانن

نظرات