منوی تعمیرگاه دوربین

معرفی رسمی لنز کانن EF-M 32mm f/1.4 STM


معرفی  رسمی لنز کانن  EF-M 32mm f/1.4 STM

 

نمایندگی کانن به صورت رسمی لنز جدید EF-M 32mm f/1.4 STM  را معرفی نمود. این یک لنز با فاصله کانونی ثابت و زاویه دید سوپر واید است که دارای بدنه ای کم حجم و فشرده بوده و و در عین حال یک گزینه بسیار عالی برای استفاده به همراه دوربین های EOS M به شمار می آید .

عکاسان سطح مبتدی و همچنین عکاسان حرفه ای که علاقمند به ارتقا سطح آثار هنری خود هستند از این لنز برای استفاده در سبک های پرتره ؛ منظره و عکاسی در سفر می توانند استفاده کنند .

از آنجا که کمپانی کانن همواره تمایل داشته است تا لنز های سری EF-M را برای موقعیت های مختلف توسعه دهد از این روی این نکته از اهمیت زیادی برخوردار است که کاربران دوربین های EOS M همواره گزینه های مختلفی را در دسترس داشته باشند .

نمایندگی کانن - نمایندگی رسمی کانن - نمایندگی تعمیرات کانن

لنز جدید EF-M 32mm f/1.4 STM یک کیفیت تصویر بسیار عالی را در قالب بدنه ای کم حجم و فشرده را فراهم آورده و برای عکاسان هنرمند این موقعیت را فراهم می آورد که تصاویر بسیار با کیفیت را در هر موقعیت به ثبت برسانند.

لنز جدید EF-M 32mm f/1.4 STM دومین محصول از مجموعه لنز های EF-M است که دارای یک دیافراگم بسیار باز بوده و بوکه های زیبا در پس زمینه ای نرم را برای جدا سازی سوژه از پس زمینه به وجود می آورد .

علاوه بر این ؛ فاصله کانونی 32 میلیمتر که با استفاده از این لنز به دست آورده می شود ؛ بر روی دوربین های 35 میلیمتری به فاصله کانونی 51 میلیمتر تبدیل شده و از این روی یک زاویه دید مشابه و همسان با زاویه دید چشم انسان را فراهم می آورد .

نمایندگی کانن - نمایندگی رسمی کانن - نمایندگی تعمیرات کانن

برخی از ویژگی های اصلی لنز کانن EF-M 32mm f/1.4 STM عبارتند از :

14 عدسی در 8 گروه

فناوری کوتینگ سوپر طیف و بهینه سازی جایگذاری عدسی های لنز برای از بین بردن حالت های روح و بازتاب شدید نور

استفاده از موتور فوکوس چند مرحله ای STM برای دستیابی به یک فوکوس نرم و بدون صدا در زمان عکاسی و فوکوس تقریبا بدون صدا در زمان فیلمبرداری

حلقه فوکوس دستی عریض برای در اختیار داشتن یک فوکوس تمام وقت

طراحی بدنه سبک و کم حجم

قطر دهانه فیلتر 60.9 میلیمتر

حداکثر طول لنز 50/5 میلیمتر

وزن لنز 235 گرم

بیشترین بزرگنمایی 0.25x

حداقل فاصله فوکوس دهی 0.23m

لنز جدید EF-M 32mm f/1.4 STM از نمایندگی کانن از اواخر شهریور با قیمت تقریبی 479 دلار در بازار های جهانی عرضه می شود . به همراه این لنز ؛ یک درپوش لنز E-43 ، هود لنز ES-60 و جعبه لنز LP-1014 نیز عرضه می شوند .

 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=