منوی تعمیرگاه دوربین

به روز رسانی Firmware از شرکت کاکتوس برای استفاده بدون محدودیت از هر دوربین با هر فلاش


به روز رسانی Firmware از شرکت کاکتوس برای استفاده بدون محدودیت از هر دوربین با هر فلاش

عکاسانی که از Cactus نسخه V6 II و V6IIs فلاش Transceivers بدون سیم استفاده می کنند، خود را برای یک به روز رسانی بزرگ آماده کنند. کاکتوس در حال آماده سازی یک سری Firmware می باشد که به شما این اجازه را می دهد تا از دوربین ها و فلاش های متفاوت بدون از دست دادن TTL یا HSS استفاده کنید.

شرکت کاکتوس برای فلاش جدید transceivers برای کاربران خود تضمین کرده است که بتوانند از این فلاش (HSS) بر روی برندهای برتر صنعت دوربین استفاده کنند. این به روز رسانی که نام آن را X-TTL گذاشته اند این قابلیت را حتی گسترده تر هم خواهد کرد و به شما امکان استفاده از فلاش های Canon، Nikon، Olympus و Panasonic بر روی دوربین های Sigma، Sony، Fujifilm ، Canon، Nikon، Olympus، Panasonic یا Pentax را خواهد داد.

به عبارت دیگر میتوان گفت از فلاش Canon خود بر روی دوربین Fujifilm استفاده کنید و با این وجود باز هم می توانید از HSS و TTL بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

شعار این به روز رسانی در سیستم عامل Cactus هم به این شرح است:

TTL بدون هیچ حد و مرزی (TTL without boundries).

بر اساس این خبر مطبوعاتی از سوی Cactus این به روز رسانی در بخش های مختلفی عرضه می شود و اولین بخش آن برای کاربران دوربین های Sigma، Fujifilm و Sony خواهد بود و پس از آن به روز رسانی برای کاربران دیگر دوربین ها عرضه خواهد شد.

هنوز هیچ خبر دقیقی از این امر که به روز رسانی X-TTL چه زمانی عرضه خواهد شد به دست ما نرسیده است، اما به محض انتشار این FIRMWARE این سایت شما را مطلع خواهد نمود و به محض ارائه این به FIRMWARE  سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین اقدام به بروز رسانی رایگان آن خواهد نمود.

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=