منوی تعمیرگاه دوربین

دوربین 6D Mark II کانن رونمایی خواهد شد


دوربین 6D Mark II کانن رونمایی خواهد شد

زمانی که از دوربین 6D کانن در سال 2012 رونمایی شد، اتفاق بسیار مهمی در صنعت دوربین های حرفه ای رخ داد، چرا که این دوربین با وزن بسیار پایین خود موانع ورود به بازار دوربین های DSLR را سریعا پشت سر گذاشت. اما این اتفاق تقریبا برای 5 سال پیش می باشد و مردم نیاز به یک مدل Mark II از این دوربین دارند و خوش بختانه این انتظار در حال پایان یافتن می باشد.

بر طبق سایت Canon Rumors، کمپانی کانن قصد دارد تا دوربین 6D Mark II خود را در ماه جولای (اواخر تیرماه) امسال، یعنی تا دو ماه دیگر، رونمایی کند. این سایت هم چنین بیان کرده است که کانن بازه زمانی میان رونمایی و عرضه این دوربین به بازار را بسیار کوتاه در نظر گرفته است و این کمپانی بیان کرده است که در ماه آگوست (اواخر مرداد ماه) در دسترس عموم در بازار های جهانی قرار خواهد گرفت.

متاسفانه این تمام اطلاعاتی است که در حال حاظر ما در اختیار داریم. مشخصات کامل و جزییات این دوربین نا معلوم بوده و حتی با توجه به شایعات موجود، حدس زدن این امر که ممکن است این دوربین دارای چه ویژگی هایی باشد دشوار می باشد.

با این حال که سایت Canon Rumors در مورد اخبار خود بسیار مطمئن بوده و در اکثریت مواقع اخبار آن موثق می باشد، اما نتوانسته تاریخ دقیقی برای رونمایی از این دوربین به دست آورد. اما اگر قصد خرید این دوربین را دارید بهتر است که شروع به پس انداز کنید که در زمان عرضه این دوربین در اواخر مرداد ماه از رقبای خود پیشی بگیرید. 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=