منوی تعمیرگاه دوربین

کمپانی DJI ماژول دوربین Zenmuse X7 Super 35mm با قابلیت تصویر برداری در فرمت RAW را ارایه می دهد


کمپانی DJI ماژول دوربین Zenmuse X7 Super 35mm  با قابلیت تصویر برداری در فرمت RAW را ارایه می دهد

کمپانی DJI به عنوان تولید کننده اصلی پهباد های تصویر برداری اقدام به تولید و عرضه دوربین Zenmuse X7  نموده است . این محصول که در تطابق با پهباد inspire 2 ساخته شده است دارای یک مانت لنز جدید نیز می باشد .

این پهباد با توانایی تصویر برداری با کیفیت 6K CinemaDNG Raw ، یا فیلمبرداری 5.2K Apple ProRes با سرعت 30 فریم بر ثانیه ، 5.2K Apple ProRes و 2.7K ProRes با کیفیت 59.94 p می باشد . به گفته این کمپانی ، دوربین جدید دارای دامنه دینامیکی 14 استاپ است اما همانند تمامی شرکت  های تولید کننده ، نحوه دستیابی به این دامنه دینامیکی را توضیح نمی دهد .

کمپانی DJI برای تقویت رنگ این دوربین ها در مشارکت با شرکت technicolor سیستم DJI Cinema Color را به وجود آورده است که در برگیرنده یک منحنی D-Log gamma برای محافظت از دامنه دینامیکی در این دوربین ها می باشد . فضای رنگ D-Gamut در تطابق با استاندارد دوربین های سینمایی جهت ایجاد رنگ های خنثی و یک دست به وجود آمده است .

این دوربین دارای دو حالت نور دهی است ، در حالت اول به تقویت حالت gain می پردازد و در حالت دوم از مود EI استفاده می شود که حالت استفاده از ایزو مبنا به همراه تگ های متا دیتا برای دستیابی به  روشنایی و نوردهی نهایی در تصویر و حفظ دامنه دینامیکی دوربین می باشد . این یک فناوری رایج در دوربین های فیلمبرداری می باشد اما در دوربینهای عکاسی هنوز از این تکنولوژی استفاده نشده است .

کمپانی DJI به همراه این دوربین لنز های 16mm, 24mm, 35mm and 50mm F2.8 را نیز ارایه می دهد که به همراه بلند ترین این لنز ها قابلیت شاتر مکانیکی نیز ارایه می شود . جنس بدنه این لنز ها از فیبر کربن بوده و برای پرهیز از انجام کالیبره سازی های اضافی و تنظیم وضعیت گیمبال در زمان تعویض لنز ؛ همه این لنز ها با وزن و اندازه مشابه ساخته شده اند .

اما خبر خوشحال کننده برای هنرمندان عکاس اینجاست که با استفاده از این دوربین های فیلمبرداری می توان به تصاویر ثابت با کیفیت 24 مگاپیکسل با فرمت RAW دست پیدا کرد .

این دوربینها به تنهایی با قیمت 2700 دلار از اواسط ماه آبان در بازار عرضه خواهند شد هر یک از لنز ها نیز با قیمت 1300 دلار موجود خواهند بود اما لنز 50 میلیمتری در حدود 100 دلار ارزانتر می باشد. متقاضیان در صورت تمایل می توانند مجموعه این لنز ها را به صورت یکجا با قیمت 4300 دلار تهیه کنند .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=