منوی تعمیرگاه دوربین

کمپانی Tether Tools از کابل اتصال TetherPro برای دوربین های DSLR با استفاده از فناوری USB-C رونمایی کرد


کمپانی Tether Tools از کابل اتصال TetherPro برای دوربین های DSLR با استفاده از فناوری USB-C رونمایی کرد

 

کمپانی Tether Tools یکی از شرکت های تولید کننده تجهیزات ارتباط بیسیم برای دوربین های عکاسی می باشد و این کمپانی در طول ماه گذشته برای استفاده عکاسانی که تمایل دارند تا دوربین های خود را با فناوری اتصال USB-C به کامپیوتر وصل کنند ؛ از کابل های اتصال TetherPro USB-C رونمایی نموده است .

کابل های USB-C با توانایی انتقال اطلاعات با سرعت بسیار بالا و همچنین با برخورداری از متصل شونده هایی که از همه جهت قابل اتصال به پورت ها می باشند ؛ پیشرفت های قابل ملاحظه ای را در مقایسه با USB های استاندارد به دست آورده اند . اما در هر صورت وجود انواع مختلف کابل ها و کانکتور ها به معنای آن است که عکاسان استفاده کننده از دوربین ها یا لپتاپ های USB-C اغلب می بایست از مبدل های کابل ، هاب یا دانگل برای اتصال دستگاه های خود استفاده می کردند .

کابل اتصال TetherPro به گونه ای طراحی شده است که نیاز به هرگونه مبدل ثانویه برطرف شود . این کابل ها در 12 نوع مختلف تولید شده و سرعت انتقال اطلاعات در آنها بسیار بالا می باشد .

دوربین های Hasselblad H6 ؛ Panasonic GH5 ؛ Sony a7R III از جمله مهمترین دوربین هایی هستند که قادر به استفاده از فناوری کابل های USB-C می باشند . این کابل ها با قیمت های 27 تا 57 دلار در بازار های جهانی عرضه می شوند .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=