منوی تعمیرگاه دوربین

به زودی از میرورلس فول فریم در نمایندگی کانن رونمایی می شود


به زودی از میرورلس فول فریم در نمایندگی کانن رونمایی می شود

 

نمایندگی کانن اخبار به دست آمده از نمایندگی کانن بیانگر این مطلب هستند که دوربین حرفه ای و میرورلس فول فریم کانن زود تر از آنچه که تصور می کنیم در دسترس ما قرار خواهد گرفت .نمایندگی تعمیرات کانن

منابع معتبر در کمپانی کانن تایید نموده اند که میرورلس فول فریم جدید کانن مراحل تولید را پشت سر گذارده و اکنون در دست آزمایش می باشد .

تعمیرات کانن - نمایندگی تعمیرات کانن - تعمیر دوربین کانن - تعمیرات کانن - تعمیرات کانن در تهران

ظاهرا کمپانی کانن نسخه هایی از این دوربین را در اختیار گروهی از عکاسان قرار داده است تا توانایی های حرفه ای آن در محیط واقعی مورد سنجش قرار بگیرند .

پیش از این یکی از مقامات ارشد کانن به خبرنگاران این وعده را داده بود که میرورلس فول فریم کانن تا قبل از پایان سال 2019 رونمایی شود اما اکنون چنین به نظر می رسد که در نمایشگاه Photokina که در تابستان 2018 برگزار خواهد شد  ؛ این دوربین در خط تولید کمپانی قرار می گیرد .

نمایندگی کانن - تعمیرات کانن - تعمیرات دوربین کانن - نمایندگی کانن

در گزارش های خبری متعددی  مقامات کانن به این نکته اشاره نموده اند که این دوربین در دست آزمایش بوده و مراحل پیش تولید آن سپری شده اند .

اما در هر صورت پرسش های بی شماری در رابطه با ماهیت این دوربین هنوز مطرح می باشند و از جمله اینکه هنوز نمی دانیم آیا لنز های سری EF به همراه این دوربین قابل استفاده هستند یا خیر .

ماه پیش یکی از مقامات سونی بیان کرده بود که دو کمپانی کانن و نیکون در پی ارایه یک میرورلس فول فریم حرفه ای در آینده ای بسیار نزدیک هستند .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=