دریافت و تحویل پیک رایگان در محل

طی یک طرح جدید و منحصر به فرد ، سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین اقدام به ارائه سرویس دریافت و پرداخت دوربین /لنز تعمیری در محل نموده است. 

گاهی برای مدتهای طولانی لنزها و دوربین‌های معیوب و آسیب دیده،  بدون اینکه قابل استفاده باشند و یا تعمیر شده باشند ، به گوشه ای افکنده می‌شوند.

این امر ممکن است ،به دلیل فاصله زیاد بین محل سکونت تا تعمیرگاه‌های یکی از شعب سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین باشد و یا عدم وجود وقت و فرصت کافی جهت حضور در تعمیرگاه و تحویل کالای معیوب برای پذیرش و تعمیر آن ...

دلیل هر چه باشد، این مشکل را سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین حل نمود:

این سازمان به موجب یک خدمت نوین اقدام به راه اندازی سرویس دریافت و تحویل دوربین‌ها و لنزهای تعمیری (به صورت رایگان) در محل می‌باشد.

کافیست متقاضیان با شماره 09120903203 تماس گرفته و اطلاعات لازم را جهت ثبت به اپراتور اعلام کنند. پس از ثبت اطلاعات، سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ،  نماینده ای را از طرف شرکت جهت دریافت کالای تعمیری ، به صورت رایگان به محل تماس اعزام می‌دارد و پس از تعمیر نیز ، کالای تعمیر شده را مجدداً به صورت رایگان به دست صاحب کالا بازمیگرداند.