تعمیرات تخصصی دوربینهای خانگی ( COMPACT )

فراگیری دوربینهای خانگی  ( COMPACT ) و تنوع آنها سبب گردیده است که نیاز به خدمات پس از فروش آن بیشتر از گذشته گردد. چرا که این دوربینها برخلاف دوربینهای حرفه ای ، ممکن است توسط کوچکترین تا کهنسالترین فرد خانواده مورد استفاده گیرد. از طرفی چون اکثراً از این دوربینها در جشنها و مراسم مختلف که عموماً ازدحام جمعیت در آنجا بسیار است و یا فضاهای خارج از خانه به کار گرفته میشود ، لذا احتمال ریسک پذیری ، تخریب و شکستگی آن بسیار زیاد است.

به همین دلیل سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین/ ایده آل دوربین طیف گسترده ای از خدمات و تعمیرات خود را به این دسته از دوربینها اختصاص داده است. وجود بیمه نامه برای دوربین ، میزان ریسک پذیری دوربین را تا حد بسیار بالایی کاهش میدهد، چرا که دوربین دارای بیمه نامه ، در صورت شکستگی، آب خوردگی و نم زدگی ، آتش سوزی ، ضربه خوردگی و به طور کلی هر اتفاقی باعث بروز ایراد دوربین شود را پوشش میدهد. پس میتوان با خیالی آسوده به عکاسی در طبیعت پرداخت بدون اینکه نگران بروز حادثه ای برای دوربینتان باشید و فقط مراقب باشید که دوربینتان مفقود و یا سرقت نشود.

کلیه دوربینهای کامپکت از هر مارک و برند و هر نوعی و مدلی که باشند در این سازمان خدماتی تعمیراتی عظیم، پذیرش و تعمیر میشوند و تأمین قطعات آنها چه برای دوربینهای بسیار قدیمی و چه برای دوربینهای بسیار جدید به راحتی تا حداقل ده سال توسط سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین پشتیبانی میگردد پس دیگر هیچگونه نگرانی به لحاظ عدم وجود قطعات برای تعمیر دوربین خود نداشته باشید.

 

ضمانت نمودن قطعه تعمیر شده به مدت سه ماه ، نشانگر اطمینان ما از نتیجه کارمان است.