تعمیرات تخصصی دوربینهای حرفه ای ( DSLR و Mirrorless)

سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین بزرگترین، به روزترین، مجهزترین و آشناترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات دوربینهای حرفه ای (DSLRو Mirrorless   ) در ایران میباشد. این مرکز به دلیل خدمات ویژه و عمدتاً رایگانی که دارد در بین عکاسان حرفه ای ، آتلیه داران ، عکاسان خبری ، عکاسان تبلیغاتی و.... محبوبیت زیادی دارد. وجود دستگاه های ADJUSTMENT قدرتمند و دقیقی که این مرکز برای تنظیمات دوربین های حرفه ای در اختیار دارد، وجه تمایز بزرگی میان این مرکز با دیگر مراکز تعمیرات ایجاد کرده است. بکار گیری چنین ابزار آلات تنظیم و تعمیر نادری ، توسط متخصصین و تعمیرکاران باتجربه سازمان تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ، سبب گردیده است که هیچ مرکزی و هیچ تعمیرگاه دوربینی در ایران توان رقابت با این مرکز عظیم تعمیرات را نداشته باشد.

 

 

در این تعمیرگاه مجهز، کلیه دوربینهای حرفه ای از هر برندی و با هر قدمتی پذیرش شده و تعمیر میگردد. قطعات مورد نیاز جهت تعمیرات در این مرکز، از خود کمپانی های اصلی سازنده دوربین تأمین میشود و به همین سبب تمامی قطعات اورجینال بوده و در نهایت تعمیری بی عیب و نقص را منتج میشود.

تأمین قطعات دوربینها تا حداقل ده سال توسط سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین پشتیبانی میگردد پس دیگر هیچگونه نگرانی به لحاظ عدم وجود قطعات برای تعمیر دوربین خود نداشته باشید.

خدماتی چون بیمه و گارانتی، موجب دلگرمی عکاسان از خدمات پس از فروش دوربین و لنز آنها است و VIP نیز موجب آسایش فکرشان در زمان نیاز به رفع ایراد دوربینهای حرفه ای در زمان خرابی آن است.

همانگونه که در قبل نیز بیان شد، بسیاری از خدمات این مرکز برای صاحبان دوربینهای حرفه ای رایگان است و شما هم میتوانید ازین خدمات به راحتی استفاده کنید.

 

«ضمانت نمودن قطعه تعمیر شده به مدت سه ماه ، نشانگر اطمینان ما از نتیجه کارمان است»