تعمیر دوربين نیکون و تعمیر لنز Nikon در ایران

 

تعمیر دوربین نیکون در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به مدیریت عمران قاسمی . تلفن تماس با نمایندگی تعمیر دوربین نیکون 66749494 . خیابان جمهوری - بعد از سه راه جمهوری - روبروی شیخ هادی - خیابان رازی - کوچه یاسمن پلاک 1 ( ساختمان ایده آل دوربین )

جهت ورود به صفحه نمایندگی تعمیر دوربین نیکون روی تصویر زیر کلیک کنید

نمایندگی تعمیر دوربین نیکون

 

تعمیر دوربین نیکون در تعمیرگاه مرکزی دوربین ، محافظت موردنیاز شما را برای سرمایه گذاری قابل توجهی که با خرید دوربین نیکون انجام داده اید فراهم می آورد . تعمیرات دوربین و لنزهای با کیفیت نیکون توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده با استفاده از به روز ترین تجهیزات حرفه ای  ما در تعمیرگاه مرکزی دوربین  انجام می شود.

تعمیر دوربین نیکون

تقریبا تمامی  دوربین ها و لنزهای نیکون ؛ از قدیمی ترین مدل ها تا به روز ترین دوربین های فول فریم میرورلس نیکون را  میتوان تعمیر کرد. دوربین های دیجیتال بهتر از همیشه ساخته می شوند و سرمایه گذاری است که شما قادر خواهید بود از آن لذت ببرید - و باید برای سالهای آینده از آن محافظت کنید.

تعمیر دوربین نیکون

 ما با افتخار بهترین خدمات سرویس ؛ نگهداری و تعمیر دوربین نیکون را ارایه می دهیم  و نه تنها خدمات تعمیر انجام شده برای دوربین های نیکون را  تضمین می کنیم بلکه آماده هستیم تا در هر زمان ؛ تمامی نیاز های مرتبط با سرویس ؛ تعمیر و نگهداری دوربین نیکون را ارایه دهیم .

هنگامی که دوربین نیکون خود را برای تعمیر به ما می سپارید ؛ بعد از اینکه تعمیر شما تمام شد و دوربین نیکون شما به استانداردها و مشخصات اولیه خود دست پیدا کرد ، تقریباً مثل این است که شما یک دوربین کاملاً جدید داشته باشید. همچنین ، ویژگی امکانات مختلف موجود در مجموعه تعمیرگاه مرکزی دوربین به شما امکان می دهد تا روند ترمیم دوربین خود را مشاهده کنید و از تمامی مراحل آن اطلاعات کامل داشته باشید.

تعمیر دوربین نیکون

تکنسین های تعمیر دوربین نیکون که توسط تعمیرگاه مرکزی دوربین به آخرین تجهیزات تعمیر دوربین نیکون مجهز شده اند  ، می توانند با تعمیر دوربین نیکون؛ دقیقاً مطابق با استانداردهای تولید کننده ، از سرمایه گذاری شما در زمینه خرید تجهیزات دوربین نیکون محافظت نمایند. کلیه قطعات تعمیر ما از تولید کننده اصلی سفارش می گیرد و هرگز از توزیع کننده شخص ثالث و قطعات غیر اصل در تعمیر دوربین نیکون شما استفاده نمی شود. تعمیرگاه مرکزی دوربین  به دلیل اینکه مرکز تعمیر دوربین نیکون است و شما  به آن اعتماد دارید ؛ به  شهرت زیادی  دست یافته است.

تعمیر دوربین نیکون

شرکت ایده آل دوربین در حالیکه به عنوان نماینده خدمات پس از فروش شرکت کانن مشغول به فعالیت بود جهت ارتقای سطح کیفی و افزایش گستره مخاطبان عکاس خود اقدام به دریافت دومین نمایندگی خدمات پس از فروش خود از کمپانی بزرگ NIKON نمود. این کمپانی نیز ضمن آموزش تعمیرات مدلهای مختلف نیکون اقدام به اعطای نمایندگی خدمات پس از فروش خود به شرکت ایده آل دوربین نمود و بر همین اساس شرکت ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش کمپانی بزرگ نیکون معرفی گردید. 

تعمیر دوربین نیکون

خدمات پس از فروش نیکون که به نام خدمات حرفه ای نیکون (Nikon Professional Services) نیز نامیده میشود به اختصار به صورت NPS نمایش داده میشود.

NPS در واقع پلی است میان خریدار دوربین و شرکت نیکون، که به واسطه آن خریدار میتواند تمامی موارد مورد نیاز خود را (اعم از آموزش کار با دوربین خریداری شده ، استفاده از خدماتی همچون سرویسهای دوره ای دوربین و لنز ، استفاده از گارانتی و بیمه نامه ، تعمیرات نیکون برای دوربین و لنز و .... ) را برطرف نماید.

شرکت ایده آل دوربین به واسطه این نمایندگی به قطعات اصلی و اورجینال تمامی دوربینهای عکاسی نیکون دسترسی دارد.

وجود تعمیرکاران آموزش دیده و دسترسی مستقیم به قطعات اورجینال از کمپانی Nikon دو عامل اصلی تمایز سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین با تعمیرگاه های متفرقه ، غیر مجاز و غیر قابل اطمینان است.

تعمیر دوربین نیکون

 

تعمیر دوربین نیکون
تعمیر دوربین نیکون  DSLR

دوربین های DSLR ساخت کمپانی نیکون با برخورداری از قابلیت تعویض لنز به عکاس این امکان را می دهند تا از سوژه های مختلف و در فواصل متفاوت با اندازه نماهای مختلفی عکاسی نمایند. دوربین های DSLR ساخت نیکون در سه رده دوربین مبتدی ؛ دوربین نیمه حرفه ای و دوربین حرفه ای ارایه می شوند .

دوربین های DSLR سطح مبتدی برای گروهی از افراد که خواهان ورود به دنیای عکاسی به صورت جدی هستند ؛ طراحی شده اند . این دوربین ها با دارا بودن قابلیت تعویض لنز ؛ امکان کنترل دستی بر نورسنجی و تنظیمات رنگ ؛ زمینه مناسبی را برای ورود افراد به دنیای عکاسی حرفه ای فراهم می آورند .

تعمیر دوربین ها نیکون DSLR سطح مبتدی در برگیرنده این مدل ها می باشد :


Nikon D3500 , Nikon D3400 , Nikon D3300 , Nikon D3200
Nikon D5600 , Nikon D5500 , Nikon D5300

تعمیر دوربین نیکون DSLR در رده نیمه حرفه ای مدل های زیر را در بر می گیرد :

Nikon D7500 , Nikon D7200 , Nikon D7100

تعمیر دوربین نیکون DSLR  در رده حرفه ای مدل های زیر را شامل می شود :

Nikon D610 , Nikon D750 , Nikon D780 , Nikon D810 , Nikon D850 , Nikon D5 , Nikon D6

تعمیر دوربین نیکون

تعمیر دوربین نیکون میرورلس ( بدون آینه )

تعمیر دوربین نیکون میرورلس ( بدون آینه ) یکی از حرفه ای ترین و پیشرفته ترین خدمات تعمیر دوربین در این مرکز است . با گسترش روند استفاده از دوربین های بدون آینه ؛ کمپانی نیکون نیز به بازار رقابت برای تولید این دوربین ها وارد شده است و اکنون برخی از حرفه ای ترین دوربین های میرورلس از سوی کمپانی نیکون به بازار عرضه می شوند .


دوربین های میرورلس ساخت نیکون با برخورداری از حجم بدنه کوچک ؛ وزن سبک و قدرت رزولوشن بالا ؛ دستیابی به تصاویر بسیار با کیفیت را امکان پذیر می نمایند .


تعمیر دوربین نیکون میرورلس در تعمیرگاه مرکزی دوربین ؛ شامل مدل های زیر می باشد :

Nikon Z7 , Nikon Z6 , Nikon Z50

تعمیر دوربین نیکون

تعمیر دوربین نیکون کامپکت


دوربین های کامپکت ساخت کمپانی نیکون , بسیاری از امکانات دوربین های حرفه ای را برای استفاده از سوی کاربران خانگی ارایه می دهند. این دوربین ها دارای وجه متمایزی با دوربین های حرفه ای هستند و اتصال لنز به بدنه دوربین به همراه قدرت زوم بسیار بالا ؛ موجب شده است انجام عکاسی در سطح مبتدی با استفاده از این دوربین ها به یک امر لذتبخش تبدیل شود .