تعمیرات تخصصی دوربینهای فیلمبرداری

تعمیر دوربین فیلمبرداری در نمایندگی تعمیر دوربین های فیلمبرداری در ایران – به مدیریت عمران قاسمی

تهران - خیابان جمهوری - روبروی شیخ هادی - خیابان رازی - کوچه یاسمن - پلاک 1

ساختمان ایده آل دوربین

 

تعمیر دوربین فیلمبرداری یکی از خدمات تخصصی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین به عنوان نمایندگی تعمیر انواع دوربین های فیلمبرداری حرفه ای و غیر حرفه ای در سراسر ایران می باشد . این مجموعه با برخورداری از دانش فنی ؛ نرم افزار و سخت افزار و همچنین با برخورداری از توان کارشناسی برترین تکنسین های تعمیر دوربین فیلمبرداری در ایران ؛ اکنون به یکی از بزرگترین مراکز ارایه خدمات برای انواع دوربین های فیلمبرداری به شمار می آید . این مجموعه به جرات بزرگترین و تخصصی ترین مرکز تعمیر دوربین فیلمبرداری در سراسر منظقه خاور میانه است و تجربه سالیان متمادی از ارایه خدمات در زمینه تعمیر انواع دوربین فیلمبرداری ؛ این واقعیت را به اثبات رسانیده است .

دوربینهای فیلمبرداری نیز همانند دوربینهای عکاسی بازه گسترده ای از کاربران دارد. ساده ترین و عمومی ترین آنها دوربینهای فیلمبرداری خانگی است اما مدلهای گرانتر آن نیز، اصلی ترین و پرکاربردترین ابزار آتلیه دارانی است که از مراسمهای مختلف تصویر برداری میکنند.

این گستره استفاده کنندگان موجب شده است که سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین/ ایده آل دوربین بخش ویژه ای را برای تعمیرات دوربینهای فیلمبرداری تخصیص دهد.

در این سازمان تمامی دوربینهای فیلمبرداری اعم از خانگی و حرفه ای و از هر مارک و نوع و مدلی که باشند پذیرش و تعمیر میگردد.

قطعات دوربینهای فیلمبرداری ، به مدت حداقل ده سال و تنها از کمپانی های سازنده آن دوربینها تأمین میگردد و به همین سبب تمامی قطعات اورجینال میباشد.

تعمیر دوربین فیلمبرداری - تعمیر دوربین هندی کم - تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی

ضمانت نمودن قطعه تعمیر شده به مدت سه ماه ، نشانگر اطمینان ما از نتیجه کارمان است.

تعمیر دوربین فیلمبرداری و تعمیر لنز های مخصوص قابل استفاده به همراه دوربین های فیلمبرداری از برند های مختلف تولید کننده دوربین بخشی از خدمات تخصصی سازمان تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین می باشد.

این سازمان با برخورداری از دانش ؛ تجربه و تخصص در کنار حمایت برند های اصلی تولید کننده دوربین ؛ به عنوان یکی از برترین شرکت های خدماتی در زمینه تعمیرات دوربین های فیلمبرداری مطرح می باشد.

تعمیر دوربین فیلمبرداری - تعمیرات دوربین فیلمبرداری

تعمیر دوربین فیلمبرداری حرفه ای

مجموعه تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین ؛ تمامی دوربین های فیلمبرداری حرفه ای سینمایی و تلویزیونی را تعمیر می کند . سیستم های فیلمبرداری سینمایی و تلویزیونی دارای سطح متمایزی از فناوری در تولید سنسور و شاتر و بورد اصلی دوربین می باشند . به طور معمول دوربین های فیلمبرداری حرفه ای مورد استفاده در سینما و تلویزیون دارای نرم افزار های به خصوصی برای انجام تنظیمات فوکوس ؛ تنظیمات بورد اصلی دوربین و تعیین کارکرد و وضعیت عملکرد سنسور دوربین می باشند . این مجموعه تمامی دوربین های فیلمبرداری کمپانی های معظمی همچون سونی ؛ الکسا ؛ Arri ؛ کانن , نیکون و ... را تحت پوشش خدمات تعمیرگاهی خود قرار می دهد .

تعمیر دوربین فیلمبرداری - تعمیرات دوربین فیلمبرداری

 

تعمیر دوربین فیلمبرداری نیمه حرفه ای

علاوه بر مجموعه های سینمایی و تلویزیونی ؛ تمامی دوربین های فیلمبرداری نیمه حرفه ای که برای تصویر برداری از مراسم و مجالس استفاده می شوند نیز در این مجموعه قابل تعمیر می باشند. دوربین های فیلمبرداری سونی و دوربین فیلمبرداری کانن در تمامی رده های نیمه حرفه ای ، در اینجا تحت پوشش قرار دارند.

 

تعمیر دوربین فیلمبرداری - تعمیرات دوربین فیلمبرداری

تعمیر دوربین فیلمبرداری هندی کم / غیر حرفه ای

 دوربین های فیلمبرداری خانگی در برگیرنده مجموعه ای بزرگ از هندی کم ها و دوربین های فیلمبرداری غیر حرفه ای هستند که در زمان های گذشته مورد استقبال خانواده ها برای انجام امور فیلمبرداری غیر حرفه ای ؛ قرار می گرفتند . تمامی دوربین های فیلمبرداری هندی کم قدیمی و دوربین های هندی کم دیجیتال و همچنین تمامی دوربین های فیلمبرداری خانگی در این مرکز تحت پوشش خدمات تعمیرگاهی قرار دارند. همچنین تمامی دوربین های فیلمبرداری جدید شامل اکشن کمرا ؛ اسمو و گیمبال های فیلمبرداری نیز در این مرکز تحت تعمیر قرار داده می شوند .

برای دریافت اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر دوربین لینک های مفید زیرا نیز مطالعه فرمایید

 

تعمیر دوربین کانن

 

تعمیر دوربین سونی

 

تعمیر دوربین نیکون

 

تعمیر دوربین هندی کم