به روز رسانی جدید برای دوربین نیکون Z9 منتشر شد

به روز رسانی جدید برای دوربین نیکون Z9 منتشر شد

 

کمپانی نیکون یک نسخه به روز رسانی فریمور جدید برای دوربین های نیکون Nikon Z9 ارایه می دهد . بر اساس اعلام نمایندگی دوربین نیکون با استفاده از به روز رسانی فریمور به نسخه 2.1 بهبود های قابل ملاحظه ای در سیستم اتوفوکوس این دوربین به وجود خواهد آمد اما در کنار این بهبود ، برخی از ویژگی های دیگر این دوربین نیز ارتقا می یابند.

یکی از جدید ترین ویژگی هایی با استفاده از این به روز رسانی جدید در دوربین های نیکون ایجاد می گردد ،‌ افزوده شدن گزینه ای به نام High-Frequency Flicker Reduction است . اگر چه در حال حاضر با استفاده از تنظیمات Anti-Flicker این دوربین قادر به محاسبه حالت سوسو زدن نور در حالت های 50 یا 60Hz می باشد اما با به کار گیری این به روز رسانی جدید ،‌کاربران قادر خواهند بود تا بهینه سازی تنظیمات سرعت شاتر دوربین خود را تا دقت 1/96th EV انجام داده و بر مشکل سوسو زدن نور در تابلو های تبلیغاتی و تابلو های نمایشگر ورزشی در ورزشگاه ها غلبه کنند. با استفاده از این گزینه جدید ، کاربران دوربین های نیکون Z9 قادر خواهند بود تا بهترین سرعت شاتر برای از بین بردن حالت فلیکر نور ها را پیدا کنند .

بنا بر اعلام نمایندگی کمپانی نیکون ، با استفاده از این به روز رسانی جدید ، مود های اتوفوکوس برای تشخیص چشم و چهره در حالت AF-C از دقت بسیار بالاتری برخوردار گردیده و حالت تعقیب سوژه حتی در زمانی که از یک کادر بسیار باز استفاده می شود نیز ، دارای دقت نسبتا بالایی می باشد.

به روز رسانی فریمور دوربین نیکون Z9 به نسخه version 2.1 ، به صورت رایگان در سازمان خدماتی ایده آل دوربین انجام می شود.

 

نظرات