لنز جدید 300-18 تامرون معرفی شد

لنز جدید 300-18 تامرون معرفی شد

 

کمپانی تامرون تاریخ عرضه و قیمت لنز جدید 18-300mm F3.5-6.3 Di III-A VC VXD که برای مانت X فوجی فیلم و مانت E سونی قابل استفاده است را اعلام نمود .

این لنز با قدرت بزرگنمایی 16.6x فاصله کانونی معادل با 27-450mm بر روی یک سنسور فول فریم را ارایه می دهد . این لنز با قدرت زوم و بزرگنمایی فوق العاده خود ، یک گزینه ایده آل برای عکاسی در سفر است .

از جمله ویژگی های جذاب و شگفت انگیز این لنز نسبت باز تولید تصویر به مقیاس 1:2 در حالت واید و ارایه قطر دهانه فیلتر 67 میلیمتر ، و استابیلایزر داخل بدنه است که به طور خاص آنرا برای عکاسی با دوربین هایی که فاقد استابیلایزر داخلی هستند ، متناسب می سازد .

لنز تامرون Tamron 18-300mm F3.5-6.3 Di III-A VC VXD از اواخر ماه اکتبر 2021 برای دوربین های مانت X فوجی فیلم با قیمت 699 دلار در بازار های جهانی عرضه می شود.

تعمیر لنز تامرون - نمایندگی لنزتامرون

برخی از شاخاصه های اصلی لنز تامرون 18-300mm F3.5-6.3 Di III-A VC VXD به شرح زیر می باشند :

لنز تامرون 18-300mm F3.5-6.3 Di III-A VC VXD اولین محصول ویژه دوربین های میرورلس APS-C است که قدرت زوم 16.6x را به وجود می آورد . این لنز از فاصله کانونی واید انگل تا یک زاویه دید اولترا تله فتو را در اختیار کاربران قرار می دهد. فاصله کانونی معادل با فول فریم این محصول 27 تا 450 میلیمتر می باشد. این دامنه از فواصل کانونی گسترده موجب می شود تا این محصول برای طیف گسترده ای از سبک های عکاسی از زندگی روزمره تا موقعیت های عکاسی در سفر و یا حتی عکاسی ماکرو نیز مفید باشد .

تعمیر لنز تامرون - نمایندگی لنزتامرون

بهترین لنز در کلاس خود .

در ساختار داخلی لنز تامرون 18-300mm F3.5-6.3 VC VXD از مکانیسم موتور فوکوس خطی VXD ویژه تامرون استفاده شده است . سرعت و دقت دستیابی به نقطه فوکوس در این لنز در میان بهترین ها در کلاس لنز  های همرده با آن میباشد . این لنز در تمامی فواصل کانونی خود دستیابی به اتوفوکوس کاملا دقیق را امکان پذیر می نماید و در زمان عکاسی از سوژه های دارای حرکت نیز قدرت تعقیب سوژه نسبتا مناسبی را ارایه می دهد

تعمیر لنز تامرون - نمایندگی لنزتامرون

بهترین کیفیت تصویر در کلاس خود .

لنز جدید تامرون 18-300mm F3.5-6.3 VC VXD یکی از با کیفیت ترین لنز های زوم همه کاره برای دوربین های میرورلس APS-C است . برای دستیابی به نسبت زوم 16.6x در عین دستیابی به کیفیت تصویر عالی ، المنت های موجود در ساختار لنز به نحو موثری موجب از بین رفتن حالت های اعوجاج نور و تصویر می شوند . در تمامی دامنه های زوم این لنز قدرت بازیابی تصویر از مرکز تا تمامی گوشه ها را به خوبی حفظ می کند .

تعمیر لنز تامرون - نمایندگی لنزتامرون

قدرت تثبیت تصویر فوق العاده .

این لنز به رغم برخورداری از یک بدنه کوچک و کم حجم مجهز به برترین سیستم تثبیت تصویر صاخت تامرون است . سیستم VC ویژه تامرون ، مستقل از استابیلایزر داخلی بدنه دوربین قدرت کاهش لرزش تصویر در شرایط کم نور را به خوبی اعمال می نماید .

 

لینک های مفید

آشنایی با بخش تعمیر دوربین کانن

آشنایی با بخش تعمیر دوربین سونی

 

 

 

نظرات