معرفی لنز Canon 5.2mm F2.8 L Dual Fisheye

معرفی لنز Canon 5.2mm F2.8 L Dual Fisheye

 

کمپانی کانن به تازگی یک لنز جدید در رده لنز های RF معرفی نموده است که دارای تفاوت های ظاهری ویژه ای در مقایسه با سایر لنزهای متداولی است که تاکنون مشاهده نموده اید. این محصول جدید یک لنز 5.2mm F2.8 L Dual Fisheye است که به عنوان اولین لنز دیجیتال حرفه ای استروسکوپیک 180 درجه برای پردازش تصاویر واقعیت مجازی ، مورد استفاده قرار می گیرد .

تعمیر لنز کانن - تعمیر دوربین کانن

در طراحی منحصر به فرد این لنز در مجموع از 24 المنت در 20 گروه استفاده شده است ( 12 المنت در 10 گروه برای هر یک از بخشها ) از جمله المنتهای موجود در این لنز به 4 عدسی LD و آرایه ای از کوتینگ های مختلف میتوان اشاره نمود . این لنز دامنه دیافراگم از F2 تا F16 را ارایه داده و حداقل فاصله فوکوس دهی آن 20 سانتیمتر بیان شده است.

تعمیر لنز کانن - تعمیر دوربین کانن

بنا بر اعلام کمپانی کانن این لنز به طور خاص در زمان همراهی با دوربین کانن EOS R5 و در زمان فیلمبرداری 8K در 30 فریم بر ثانیه و فیلمبرداری 4K در 60 فریم بر ثانیه بهترین عملکرد خود را ارایه میدهد . عکسها و فیلمهای به دست آمده با این لنز را با استفاده از نرم افزار های مخصوص واقعیت مجازی باید پردازش نمود و به گفته مقامات کمپانی کانن نرم افزار مخصوص واقعیت مجازی متناسب با دوربین های EOS R نیز به زودی از سوی این کمپانی عرضه خواهد شد .

تعمیر لنز کانن - تعمیر دوربین کانن

لنز کانن Canon 5.2mm F2.8 L Dual Fisheye از زمستان سال جاری با قیمت 1999 دلار در بازارهای جهانی در دسترس قرار خواهد داشت.

 

نظرات