به جشنواره‌ی نوروزی ایده‌آل دوربین خوش آمدید

به جشنواره‌ی نوروزی ایده‌آل دوربین خوش آمدید

جشنواره نوروزی ایده‌آل دوربین تا ۲۰فروردین ادامه دارد. در این جشنواره خدمات رایگانی ارائه می‌گردد که برای همه‌ی عکاسان (به خصوص در تعطیلات عید) مورد نیاز است .

این خدمات رایگان عبارتند از:

سرویس سنسور دوربین های عکاسی و فیملبرداری  (تمامی برندها)

تمیز کردن سنسور دستگاه را می‌توان خانه‌ تکانی دوربین نیز در نظر گرفت. این مورد در ایده‌آل دوربین رایگان انجام می‌شود.


آپدیت نرم افزاری دوربین های عکاسی (Canon - Nikon - Sony)

تمامی دوربین‌های عکاسی دارای نرم افزار رابط کاربری هستند که به فریمور معروف است ، این نرم افزار به صورت مداوم تحت پشتیبانی کمپانی‌های سازنده‌ی دوربین ارتقاء می‌یابند. به روزرسانی دوربین‌ها با فریمورهای جدید کاری فنی است و مهارت نسبتاً زیادی مطلبد، بارها اتفاق افتاده که افراد ناشی جهت به روز رسانی دوربین خود اقدام کرده‌اند و دوربین خاموش شده و دیگر روشن نشده است. 
با توجه به رایگان بودن آپدیت کردن در ایده‌ال دوربین،آن هم توسط کارشناسان زبده، منطقی‌ترین راه این است که دست به دوربین نزنیم و آپدیت آن را به کارشناسان ایده‌آل بسپریم.

بررسی و تست وبازدید دوربین هایی کارکرده و دست دوم جهت فروش 

همیشه دغدغه‌ی خرید دوربین دست دوم، ترس از خراب بودن عیان و نهان قطعات داخلی دوربین است ، دغدغه‌ی دیگر عدم توانایی کاربر عمومی در تشخیص میزان کارکرد دوربین است، دغدغه‌ی دیگر ، احتمال تعمیری بودن دوربین و تکرار خرابی پیشین است ، دغدغه دیگر .....

به همین دلیل شرکت ایده‌آل دوربین مبدع خدمت رایگانی شد که کم کم دیگر شرکت‌ها نیز به تقلید از ایده‌آل دوربین آن را گسترش دادند و آن تست و بررسی رایگان دوربین‌های کارکرده در زمان خرید یا فروش آن بود. این خدمت رایگان کماکان در ایده‌آل دوربین در حال انجام است و تا 20 فروردین به صورت کاملاً حرفه‌ای با ادوات پیشرفته‌ای که در اختیار دارد، به مراجعین ارائه خواهد شد.


اعلام وضعیت شاتر 

وضعیت شاتر (تعداد شات‌هایی که دوربین زده است) یکی از مهمترین عواملی است که هر عکاسی باید به آن توجه کند. چرا که این بخش ، استهلاک پذیر بوده و در صورتی که کثرت شات‌های زده شده ممکن است موجب خرابی شاتر شود که در بدترین حالت ممکن است این خرابی شاتر در زمان انجام عکسبرداری مهمی صورت بگیرد. 

به همین دلیل است که شرکت ایده‌ال دوربین به عنوان شرکت خدمات پس از فروش دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری اعلام وضعیت شاتر به صاحب دوربین را رایگان انجام می‌دهد و در صورت مراجعه کاربر بجز اعلام وضعیت شاتر، وضعیت بخش‌های دیگری از دوربین نیز به وی اعلام خواهد شد.بررسی کامل سنسور ازبابت لیزر و پیکسل سوخته 

لیزر دشمن شماره یک حسگرهای دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری است و گرمای تولید شده در داخل دوربین نیز یکی از عوامل مهم سوختگی پیکسل‌های دوربین است، هر دو این آسیب‌ها می‌تواند به روی تصاویر تولید شده تأثیر گذاشته و عکس‌ها را خراب کند. به همین دلیل بررسی سنسور دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری از نظر پیکسل سوختگی و لیزر خوردگی نیز جزء خدمات رایگان ایده‌آل دوربین است.

صدور کارت برای دوربین های DSLR برند کانن نیکون و سونی 

در این جشنواره پس از اینکه  پاسخ تست و بررسی کارشناسان ایده‌آل در خصوص دوربین‌های DSLR و همچنین دوربین های بدون آینه و لنزهای مراجعین،  از همه نظر مثبت بود و دوربین / لنز حائز سلامت کامل بودند، شرکت ایده‌آل دوربین برایشان اقدام به صدور کارت VIP نموده و صاحب دوربین / لنز را به عنوان یک عکاس حرفه‌ای تحت پوشش دیگر خدمات رایگان خود قرار می‌دهد.

تنظیم فوکوس وکالیبره وAdj دوربین با دستگاه کالیبراسیون (موارد رایگان در جشنواره نوروزی)

کالیبره کردن دوربین و تنظیم فوکوس آن با دستگاه‌های اجاست و کالیبراسیون یکی از پرطرفدارترین خدمات ایده‌آل دوربین است. دلیل این استقبال این است که وجود دستگاه‌ کالیبره موجود در ایده‌آل دوربین تنها دستگاه کالیبره نسل جدید در ایران است. این خدمت (فقط در جشنواره‌ی نوروزی) رایگان است و عموماً در دیگر جشنواره‌ها شامل هزینه می‌باشد.


کلیه تعمیرات به صورت VIP با تخفیفات ویژه

در جشنواره نوروزی کلیه عکاسانی که دارای کارت VIP از تاریخ بهمن 1402 و قبل‌تر هستند،  تعمیرات دوربین‌ها و لنزها با تخفیفات ویژه‌ی نوروزی انجام خواهد شد و این تخفیف حتی مشمول تعمیر بورد اصلی دوربین / لنز و دیگر قطعات مهم آن نیز خواهد بود.

نظرات