خدمات ویژه اما رایگان در سالروز تأسیس ساختمان مرکزی ایده‌آل دوربین

خدمات ویژه اما رایگان در سالروز تأسیس ساختمان مرکزی ایده‌آل دوربین

ساختمان مرکزی ایده ‌آل دوربین در اردیبهشت سال 1400 مطابق با استاندارهای تعریف شده در کمپانی‌های سونی، کانن و نیکون و فوجی فیلم در خصوص نمایندگی خدمات این برندها، با حضور بزرگان دنیای عکاسی ایران افتتاح شد. لذا مدیریت ایده آل دوربین ، سالروز این اتفاق شیرین را بهانه‌ای قرارداده است که به واسطه‌ی آن از همکاران و عکاسان بزرگوار ایرانی قدردانی کرده و برایشان خدمات ویژه‌ای را در نظر بگیرد.

 

از خیل  خدمات ویژه‌ای  که ارائه می‌شود می‌توان به سرویس ، به روز رسانی ، رفع پیکسل سوخته ، کالیبره و استاندارد سازی بادی و لنز اشاره کرد.

مقرر است که این خدمات در سال 1402 به عنوان دومین سالروز تأسیس ساختمان مرکزی (27 اردیبهشت) آغاز و تا پایان ساعت اداری روز یکشنبه 31 اردیبهشت  (بجز جمعه بیست و نهم) ادامه داشته باشد.

در ابتدا قرار بود این خدمات فقط طی دو روز 27 و 28 اردیبهشت ارائه گردد، اما به دلیل تماس دوستانی که به دلایل مختلفی قادر به حضور در این دو روز نبودند و تقاضای افزایش مدت زمان جشنواره را داشتند، دو روز دیگر (30 و 31 اردیبهشت)  نیز به آن افزوده شد.

 

 

 

در ویدئوی بالا ، مدیریت عامل سازمان خدماتی ایده آل دوربین / تعمیرگاه مرکزی دوربین ، جناب آقای عمران قاسمی در خصوص ارائه‌ی این خدمات توضیحات جامعی را بیان نموده‌اند.

لازم به ذکر است در ویدئو در زمانی برداشت شده است که هنوز مقرر نشده بود که روزهای جشنواره افزایش یابد. 

 

 

نظرات