به روز رسانی جدید برای دوربین سونی Sony a1 منتشر شد

به روز رسانی جدید برای دوربین سونی Sony a1 منتشر شد

کمپانی سونی یک به روز رسانی جدید برای فریمور دوربین سونی a1 منتشر نموده است . بر اساس اعلام سونی ، در این به روز رسانی جدید برخی از مشکلات مرتبط با استابیلایزر داخلی بدنه و مشکلات مرتبط با ویزور الکترونیکی دوربین بر طرف شده اند .

پیش از اعلام جزئیات تازه در رابطه با فریمور نسخه 1.10 دوربین سونی a1 ، برخی از کاربران این دوربین مشکلاتی را در رابطه با عملکرد استابیلایزر داخل بدنه و ویزور الکترونیکی a1 گزارش نموده بودند .

بسیاری از کاربران دوربین سونی a1 به این مشکل اشاره نموده اند که مکانیسم فعال سازی استابیلایزر داخل بدنه دوربین دارای تاخیر بسیار زیادی است و به طور خاص در زمان استفاده از لنز هایی به جز برند سونی ، این تاخیر به نحو چشمگیری افزایش می یابد . حتی در این رابطه برخی از عکاسان حرفه ای اعلام نموده اند که مکانیسم عملکرد ویزور الکترونیکی دوربین a1 نیز دارای اشکالاتی می باشد و مشکل تیره شدن تصویر ویزور در طول زمان های عکاسی به دفعات مشاهده شده است .

کمپانی سونی پس از بررسی مشکلات گزارش شده و همچنین پسی از انجام تست های دقیق تر در لابراتوار های عکاسی سونی ، برای رفع مشکلات موجود یک به روز رسانی جدید برای فریمور دوربین سونی a1 منتشر نمود .

بر اساس اعلام کمپانی سونی بهبود های زیر با استفاده از به روز رسانی جدید در فریمور دوربین سونی a1 به وجود آمده است .

بهبود کلی عملکرد اتوفوکوس و سیستم تثبیت تصویر

بهبود قابلیت کار کردن با نرم افزار Remote Camera Tool app

بهبود عملکرد سنسور تشخیص چشم در شرایط نور شدید

بهبود پایداری عملکرد سیستم در زمان استفاده از نرم افزار Imaging Edge Mobile

بهبود پایداری عملکرد سیستم در زمان استفاده از لنز های SEL100400GM, SEL200600Gو SEL600F40GM

بهبود عملکرد کلی دوربین

بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما هر یک از مشکلات اشاره شده در قسمت بالا مشاهده نموده اید یا خیر در هر صورت لازم است تا فریمور دوربین خود را به نسخه version 1.10 ارتقا دهید . این به روز رسانی عملکرد کلی سیستم دوربین شما را ارتقا داده و سازگاری های لازم با شرایط جدید را در آن به وجود می آورد .

 

لینک های مفید 

تعمیر دوربین Canon 
تعمیر دوربین Nikon
تعمیر دوربین Sony 

 

نظرات