کمپانی کانن لنز جدید RF 14-35mm F4 L IS USM را معرفی نمود.

کمپانی کانن لنز جدید RF 14-35mm F4 L IS USM را معرفی نمود.

کمپانی کانن لنز جدید RF 14-35mm F4 L IS USM که یک لنز واید انگل نسبتا ارزان قیمت است را به عنوان جایگزین مدل فعلی RF 15-35mm F2.8 معرفی نمود . این لنز جدید ، ضمن حفظ حالت واید انگل فاصله کانونی بیشتری را پوشش داده است . سیستم اتوفوکوس این لنز با استفاده از یک موتور Nano USM به حرکت در آمده و و حداکثر بزرگنمایی 0.38x با استفاده از آن قابل دستیابی می باشد.

سیستم تثبیت تصویر این لنز کاهش لرزش تصویر به میزان 5.5 استاپ را فراهم آورده و در صورت استفاده از آن به همراه یک دوربین استابیلایزر دار ، کاهش لرزش تصویر به میزان 7 استاپ قابل دستیابی می باشد .

بنا بر اعلام نمایندگی دوربین کانن ، لنز جدید RF 14-35mm F4 L IS USM زاویه دید اولترا واید 14 میلیمتر را برای کاربران سیستم های EOS R به وجود می آورد . این لنز زوم جدید 14-35mm دارای بیشترین قدرت لنز های واید انگل در میان تمامی محصولات مانت RF کانن است و برای بسیاری از کاربران تنها همین لنز می تواند طیف وسیعی از نیاز  به لنز های واید انگل در سبکهای مختلف عکاسی را پوشش دهد .

لنز جدید کانن RF 14-35mm F4 L IS USM به طور خاص برای دوربینهای میرورلس فول فریم سری R و به خصوص دوربین جدید EOS R3 طراحی شده است و در هر دو حالت عکاسی و فیلمبرداری ، این محصول قادر است تا تصاویر کاملا شفاف ، پرنور و با کیفیت را در شرایط مختلف نور و محیط به وجود آورد .

طراحی بدنه بسیار کم حجم و وزن بدنه سبک ، موجب می شود تا لنز کانن RF 14-35mm F4 L IS USM تعادل بسیار مطلوبی را بر روی بدنه دوربین های میرورلس داشته باشد و حتی در زمان استفاده از آن بر روی گیمبال های تصویر برداری ، حالت تعادل و کاهش لرزش تصویر به خوبی حفظ می شود .

اما یکی از ویژگی های بسیار مطلوبی که این لنز را به ابزار محبوب عکاسان طبیعت و فضای باز مبدل می سازد ، قطر دهانه فیلتر 77 میلیمتری آن می باشد . این ویژگی بر روی یک لنز واید انگل فول فریم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و علاوه بر این ، قابلیت فوکوس دهی از فاصله بسیار نزدیک در این لنز ، یک ویژگی شگفت انگیز برای یک لنز زوم واید انگل به شمار آورده میشود .

سیستم تثبیت تصویر و استابیلایزر داخل بدنه این لنز ، توانایی انجام کار مطلوب در محیط های کم نور را فراهم می آورد و در زمان تصویر برداری فوتیج های ویدیویی تصاویر کاملا شارپ را با استفاده از آن می توان به دست آورد . 5.5 استاپ کاهش لرزش تصویر با استفاده از استابیلازر داخل بدنه و 7 استاپ کاهش لرزش تصویر در زمان کار با بدنه دوربین های استابیلایزر دار ، به شما این امکان را می دهد تا در محیط های بسیار کم نور نیز به راحتی عکاسی و تصویر برداری را انجام دهید .

لنز جدید کانن Canon RF 14-35mm F4 L IS USM دیافراگم کاملا روشن F/4 را به صورت ثایت در تمامی فواصل کانونی ارایه می دهد و علاوه بر آن استفاده از سه عدسی UD به همراه سه عدسی نیمه کروی و استفاده از کوتینگ های SWC , ASC در ساختار آن موجب می شود تا حالتهای اعوجاج ، شعله و روح در تصاویر به دست آمده با آن به مقدار زیادی کاهش پیدا کند .

ویژگی های اصلی لنز کانن Canon RF 14-35mm F4 L IS USM را به صورت مختصر به شکل زیر می توان بیان نمود :

بدنه کم حجم و فشرده با وزن سبک

حداقل فاصله فوکوس دهی از فاصله 7.9 اینچ

بیشترین بزرگنمایی تصویر به میزان 0.38x در زوم 35mm

استابیلایزر با قدرت کاهش لرزش 5.5 استاپ

اتوفوکوس دقیق ، نرم و روان با موتور Nano USM

حلقه کنترل برای تنظیمات دیافراگم ، سرعت شاتر و ایزو و جبران نوردهی

مقاومت بسیار عالی در برابر ورود گرد و غبار و رطوبت

 

لینکهای مفید 

 

تعمیر دوربین کانن
تعمیر دوربین نیکون 
تعمیر دوربین سونی 

 

نظرات