دوربین جدید GoPro Hero 11 Black Mini

دوربین جدید GoPro Hero 11 Black Mini

قهرمانی بدون صفحه نمایش و بسیار کوچک که ارزش انتظار را برای کاربران جویای هیجان را دارد.

 

 

 

 

 

در حالی که برای برخی GoPro Hero 11 Black Mini بدون صفحه نمایش گزینه ای مقرون به صرفه به نظر می رسد، برای پایه این برند از علاقه مندان به ورزش های پر جنب و جوش و ماجراجویان با آدرنالین بالا، Hero 11 Black Mini می تواند بهترین محصول GoPro سال باشد. به نظر می رسد سازنده دوربین اکشن بهترین ها را هنوز منتشر نکرده است.

 

 

تعمیر جدیدترین محصولات مرتبط با عکاسی و فیلم برداری خود را به ایده‌آل دوربین/تعمیرگاه مرکزی دوربین و لنز بسپارید.

 

 

نقد و بررسی GoPro Hero 11 Black Mini

 

 

 

 

Hero 11 Black Mini دارای همان حسگر بزرگتر 8:7 مانند Hero 11 Black و همان HyperSmooth 5.0، عمق رنگ 10 بیتی و لنزهای با زاویه دید گسترده HyperView است که در سایر دوربین های 2022 GoPro دریافت می کنید. بنابراین در اینجا واقعاً هزینه بیشتری برای شما وجود دارد.

 

 

 

این دستگاه همچنین دارای فناوری جدید باتری قابل شارژ لیتیوم یون Enduro است، اما با ظرفیت کمتر 1500 میلی آمپر ساعت. این باتری کوچک‌تر قابلیت تعویض را از دست می‌دهد، اما می‌تواند از نبود صفحه نمایش برای داشتن زمان اجرا قابل مقایسه با Hero 11 Black استاندارد بهره ببرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

نکته اصلی GoPro Hero 11 Black Mini این است که 13٪ کوچکتر از Hero 11 Black است - اگر می خواهید آن را در دهان خود نگه دارید مهم است (ما در اینجا به پایه های بایت اشاره می کنیم، ما بی ادب نیستیم. ) یا ساعت‌ها روی کلاه ایمنی - و مجموعه جدیدی از پایه‌های کم‌نما دارد که به آن اجازه می‌دهد در مکان‌های محکم‌تر و امن‌تر قرار بگیرد.

 

 

نمایندگی تعمیر GoPro در ایران فقط سازمان خدماتی ایده‌آل دوربین واقع در خیابان جمهوری پایتخت است.

 

 

 

 

دوربین جدید gopro با قابلیت ضد ضربه و ضد آب بودن در برخی شرایط دچار خرابی هایی می‌شود که ممکن است در تعمیرگاه های مجزا از تعمیرگاه مرکزی ایده‌آل دوربین از این حالت خارج شود اما در این سازمان تکنسین های حرفه ای و دوره دیده با روش ها و ابزار های مخصوص و بروز تعمیراتی دستگاه شما را از حالت ضد شرایط سخت خارج نمی‌کند.

 

 

 

همچنین احتمالاً این دوربین است که بیشترین بهره را از آپلود خودکار ابری می برد و حلقه هایلایت های AI GoPro Quick که به طور خودکار در ابر ویرایش می شود و به تلفن هوشمند شما ارسال می شود.  در مجموع، توازن عالی بین قیمت و ویژگی در اینجا وجود دارد، که آن را به یک رقیب قوی تبدیل می کند تا یکی از بهترین دوربین های اکشنی باشد که می توانید تهیه کنید.

 

 

 

 

 

تهیه و تنظیم : ایده‌آل دوربین/تعمیرگاه مرکزی دوربین و لنز های عکاسی

نظرات