به روز رسانی جدید برای دوربین های کانن EOS R6 , 1DX MK III

به روز رسانی جدید برای دوربین های کانن EOS R6 , 1DX MK III

 

اضافه شدن C-Log 3 و قابلیت ضبط در هر دو کارت حافظه با به روز رسانی فریمور در دوربین های کانن R6 , 1DX Mark III

به تازگی کمپانی کانن یک به روز رسانی جدید برای فریمور دوربین های کانن EOS-1D X Mark III و EOS R6 منتشر نموده است . این به روز رسانی که انجام آن برای کلیه دوربین های ذکر شده ضروری می باشد ، به جز رفع برخی از ایرادات جزئی و بهبود های حاصله در سیستم عملکرد این دو دوربین ، توانایی فیلمبرداری ویدیویی با استفاده از Canon Log 3 و توانایی ضبط همزمان فیلم در دو کارت حافظه را به این دوربین ها افزوده است .

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن - نمایندگی تعمیر دوربین کانن

Canon EOS R6

به روز رسانی فریمور به نسخه 1.4.0 برای دوربین کانن Canon EOS R6 از سوی کمپانی کانن اعلام شد . با استفاده از این به روز رسانی جدید ، امکان استفاده از Canon Log 3 به عنوان یکی از گزینه های تنظیمات جدید به این دوربین افزوده شده است . همچنین توانایی ضبط فیلم به صورت همزمان در هر دو کارت حافظه ‘card 1’و ‘card 2’ نیز به این دوربین افزوده شده است. بر اساس اعلام کمپانی کانن ، این به روز رسانی جدید ، پایداری عملکرد لنز های RF 400mm F2.8 L IS USM و RF 600mm F4 L IS USM در زمان استفاده به همراه دوربین کانن EOS R6 را نیز به وجود می آورد .

این به روز رسانی برخی از ایرادات جزئی را نیز برطرف نموده است که از جمله آنها به موارد زیر می توان اشاره نمود :

برطرف شدن مشکل نمایش خطوط راه راه در اتصال HDMI در زمان بعد از خاموش شدن دوربین

برطرف شدن مشکل تاخیر در فعال شدن استابیلایزر در زمان فیلمبرداری

انجام به روز رسانی به نسخه فریمور 1.4.0 برای دوربین های کانن EOS R6 از هم اکنون در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین امکان پذیر می باشد .

 

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن - نمایندگی تعمیر دوربین کانن

Canon EOS-1D X Mark III

همچنین کمپانی کانن به روز رسانی نسخه 1.5.0 را برای دوربین های کانن Canon EOS-1D X Mark III منتشر نموده است . همانند دوربین EOS R6 ، امکان استفاده از تنظیمات Canon Log 3 و ضبط همزمان فوتیج های فیلمبرداری بر روی هر دو کارت حافظه ، به دوربین کانن Canon EOS-1D X Mark III نیز افزوده شده است .

همچنین با انجام این به روز رسانی قابلیت پشتیبانی از VPG Profile 4.0 و حل مشکل عدم تغییر تنظیمات در زمان سوئیچ از حالت عکاسی به فیلمبرداری نیز به این دوربین افزوده شده است .

به روز رسانی به فریمور نسخه 1.5.0 برای دوربین های کانن Canon EOS 1D X Mark III از هم اکنون در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ، قابل انجام می باشد .

 

آشنایی با بخش تعمیر دوربین کانن در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین 

 

نظرات