معرفی دوربین جدید کانن Canon EOS R6 II

معرفی دوربین جدید کانن Canon EOS R6 II

معرفی جدیدترین ترین دوربین کانن با نام Canon EOS R6 Mark II

 

 

 

دوربین جدید کانن فوکوس خودکار سریعتر و هوشمندتر را به کاربران ارائه می دهد این دوربین فول فریم متوسط ​​دارای سنسور تصویر 24 مگاپیکسلی جدید با شاتر الکترونیکی 40 فریم در ثانیه است و برای ارتقا فوکوس خودکار برای همگام شدن با نرخ عکس است بسیار موثر است.

 

 

 

 

 

 

سیستم دوربین بدون آینه Canon EOS R در چند سالی که در بازار عرضه شده، رشد چشمگیری داشته است. آخرین ورودی، EOS R6 Mark II، یک به‌روزرسانی برای EOS R6 میان‌رده (محصول 2020) است. این تغییرات توجهی را در نمای بیرونی دوربین جلب نمی کند. مکان برخی از کنترل ها و دکمه ها تغییر یافته است. در داخل بدنه سنسوری جدید طراحی شده است، و در حالی که ارتقاء به 24 مگاپیکسل چندان جالب نیست، فوکوس خودکار به روز شده و شاتر الکترونیکی با قابلیت فیلمبرداری 40 فریم بر ثانیه هستند.

 

 

ایده‌آل دوربین/تعمیرگاه مرکزی دوربین و لنزهای کانن برای تعمیر دوربین کانن EOS R6 II از ابزار و تکنسین های حرفه ای و دوره دیده استفاده می‌کند تا تعمیر و تعویض قطعات دوربین Canon EOS R6 II به بهترین شکل ممکن انجام شود.

 

 

 

 

علت طراحی مارک دوم دوربین کانن R6

 

 

اگر در زمینه عکاسی اطلاعات بروزی داشته باشید می‌دانید که EOS M50 Mark II تفاوت چندانی با نسخه اصلی نداشت، اما EOS R6 Mark II اینطور نیست. سیستم فوکوس خودکار آن توسط الگوریتم‌های مشابهی که R3 و R7 پرسرعت را هدایت می‌کنند، نیرو می‌گیرد، بنابراین به طور هوشمند انواع مختلف سوژه‌ها از جمله افراد، حیوانات، پرندگان و وسایل نقلیه را تشخیص می‌دهد.

 

 

 

Mark II با سرعت ردیابی 12 فریم در ثانیه نسخه اصلی با شاتر مکانیکی خود مطابقت دارد، اما شاتر الکترونیکی خود را به 40 فریم در ثانیه می رساند. کانن یک تراشه جدید برای این دوربین توسعه داده است، و اگرچه نسل بعدی معماری Stacked CMOS موجود در EOS R3 را ساپورت نمی‌کند، اما آنقدر سریع خوانده می‌شود که از بسیاری از دوربین‌های BSI CMOS پیشی می‌گیرد. این بدان معنی است که شاتر الکترونیکی باید برای فریز کردن سوژه ها در حال حرکت بدون معرفی مصنوعات حرکتی زشت استفاده شود.

 

 

 

 

 

 

سبک بدنه تقریباً مشابه R6 اصلی است. تغییر عمده تغییر موقعیت کنترل های صفحه بالایی است. سوئیچ پاور از سمت چپ به راست منتقل شده است و یک سوئیچ برای عکسبرداری و فیلمبرداری در جای خود در سمت چپ قرار دارد.

 

 

تعمیر جدیدترین دوربین های روز دنیا مانند دوربین کانن EOS R6 Mark II تنها در سازمان خدماتی ایده‌آل دوربین واقع در خیابان جمهوری است.

 

 

جدای از آن، R6 Mark II از نظر اندازه و وزن مشابه است، شامل محافظت در برابر گرد و غبار و پاشش پاشیده می‌شود، و دارای LCD بازشو و منظره یاب سطح چشم برای قاب‌بندی سوژه‌ها است. منظره یاب همان OLED 3.7 میلیون نقطه ای اصلی است، اما کانن حالت شبیه سازی یاب اپتیکال کنتراست کم را برای استفاده در نور دشوار اضافه کرده است. این مفهومی مشابه با نمونه موجود در EOS R3 است و توسط منظره یاب HDR R3 تقویت شده است، اما R6 Mark II دارای صفحه نمایش SDR است، بنابراین ما تجربه ای به این چشمگیر را پیش بینی نمی کنیم.

 

 

 

 

سنسور تصویر توسط یک سیستم تثبیت کننده 5 محوری پشتیبانی می شود که یک امتیاز برای عکاسی اکشن، کار با نوردهی طولانی و همچنین ویدیو است. برای فیلمبرداری، دوربین تمام عرض 4K60 به صورت داخلی از ضبط خام 6K با یک ضبط کننده خارجی پشتیبانی می کند. کانن قول داده است که برخی از مشکلات گرمای بیش از حد R6 اصلی را حل کرده است. Mark II می تواند بیش از 30 دقیقه در یک زمان در 4K60 کار کند و آن را برای کارهای مستند و مصاحبه باز کند.

 

 

 

 

 

تهیه و تنظیم : ایده‌آل دوربین/تعمیرگاه مرکزی دوربین و لنز های کنن

 

 

نظرات