منوی تعمیرگاه دوربین

نمایندگی تعمیرات کانن


تعمیرات کانن در شرکت ایده آل دوربین به عنوان اولین و تنها کلینیک تخصصی تعمیر دوربین اعمال میگردد.

این تعمیرات دوربین کانن در خدمات پس از فروش ایده آل دوربین ، تحت عنوان خدمات حرفه ای ایده آل (Ideal Professional Services) نیز نامیده میشود به اختصار به صورت IPS معرفی میگردد. 

IPS در واقع پلی است میان خریدار دوربین و کلینیک تعمیرات دوربین های کانن،  که به واسطه آن خریدار میتواند تمامی موارد مورد نیاز خود را در این خصوص (اعم از آموزش کار با دوربین ، استفاده از خدماتی همچون سرویسهای دوره ای دوربین و لنز ، استفاده و یا از بیمه نامه  ، تعمیرات دوربین و لنز و .... ) برطرف نماید.

تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین به عنوان نمایندگی اصلی تعمیرات کانن در ایران انواع خدمات پس از فروش برای دوربین های کانن را ارایه می نماید . خریداران دوربین های کانن با گارانتی ایده ال دوربین ؛ در طول دوره گارانتی می توانند بسیاری از این خدمات را به صورت رایگان دریافت کنند . خدماتی همچون سرویس دوره ای دوربین ؛ تمیز کردن سنسور و آینه به صورت رایگان انجام شده و در طول مدت گارانتی هیچ هزینه ای را برای مالک دوربین کانن به بار نمی آورد .

نمایندگی دوربین کانن در ایران مفتخر است تا انواع مشاوره های حرفه ای برای خرید دوربین های عکاسی خانگی ؛ نیمه حرفه ای و حرفه ای را برای کاربران ارایه نماید . خریداران دوربین های جدید کانن می توانند تا با تماس با ایده ال دوربین به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش کانن در ایران ؛ انواع مشاوره های پیش از خرید دوربین را به دست بیاورند .

تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین انواع کلاس های آموزش عکاسی و آموزش کار با دوربین را برای خریداران دوربین های کانن از نمایندگی رسمی کانن را ارایه می نماید.

تعمیرات کانن با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال از کمپانی کانن انجام شده و همه تعمیرات انجام شده در نمایندگی تعمیرات کانن دارای سه ماه گارانتی می باشد .

 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
محبوبترین دوربینها
=