تعمیر دوربین پاناسونیک

تعمیر دوربین پاناسونیک در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به مدیریت عمران قاسمی

تلفن تماس از سراسر ایران 1438 ( بدون کد )

تعمیر دوربین پاناسونیک - تعمیرات پاناسونیک - نمایندگی دوربین پاناسونیک

ورود به نمایندگی دوربین پاناسونیک

 

تعمیر دوربین پاناسونیک در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین یکی از خدمات اصلی در حوزه خدمات پس از فروش دوربین های عکاسی و فیلمبرداری است . این سازمان با تکیه بر سالیان متمادی از همکاری با برند های مختلف دوربین ؛ یکی از اصلی ترین مراکز و نمایندگی ها در زمینه ارایه خدمات تعمیر دوربین عکاسی و تعمیر دوربین فیلمبرداری پاناسونیک در ایران می باشد .

آشنایی با خدمات تعمیر دوربین پاناسونیک

تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین تمامی انواع دوربین های عکاسی و فیلمبرداری ساخته شده با برند پاناسونیک را تحت پوشش چتر تعمیرگاهی خود قرار می دهد . در این مرکز تمامی لنز های ساخت پاناسونیک نیز مورد تعمیر قرار داده می شوند و تمامی تعمیرات دوربین و لنز ارایه شده برای برند پاناسونیک همراه با سه ماه ضمانت ( برگه گارانتی ) می باشند. ارایه شمانت نامه تعمیرات از سوی این مرکز ؛ نشانه اطمینان ما به خدماتی است که ارایه می دهیم و از آنجا که برای تعمیر دوربین و لنز پاناسونیک از اصلی ترین قطعات ساخته شده توسط این برند محبوب جهانی استفاده می کنیم , بنابراین ؛ نسبت به کیفیت خدماتی که ارایه می دهیم . اطمینان کافی داریم .

تعمیر دوربین عکاسی پاناسونیک

تمامی دوربین های عکاسی پاناسونیک در سری لومیکس ( Lumix ) در این مرکز تعمیر می شوند . همانگونه که می دانیک دوربین های عکاسی پاناسونیک در سری محصولات لومیکس ؛ از شهرت جهانی برخوردار می باشند و بسیاری از عکاسان حرفه ای و مبتدی این دوربین ها را برای ثبت اثار خلاقانه خود بر می گزینند . سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین , تمامی دوربین های کامپکت و حرفه ای این برند را تحت پوشش خدماتی خود قرار داده و اصلی ترین مرجع تعمیر دوربین عکاسی پاناسونیک در ایران به شمار می آید .

تعمیر دوربین پاناسونیک - تعمیرات پاناسونیک - نمایندگی دوربین پاناسونیک

تعمیر دوربین پاناسونیک لومیکس Panasonic Lumix DC-S1H

دوربین پاناسونیک لومیکس Panasonic Lumix DC-S1H یک دوربین میرورلس فول فریم است که بیشتر با هدف فیلمبرداری مورد استفاده واقع می شود . این دوربین دارای ویژگی های مشترک بسیار زیادی با دوربین های S1 , S1R بوده و قادر است تا فیلمبرداری را با کیفیت 6K/24p (3:2 aspect ratio) و 5.9K/30p (16:9) و 10-bit 4K/60p انجام دهد . این دوربین دارای ویژگی لاگ V-Log/V-Gamut بوده و قادر به دستیابی به دامنه دینامیکی 14 استاپ می باشد. حالت های تنظیم رنگ و دستیابی به تنالیته رنگ پوست انسان در این دوربین بر اساس استاندارد های حرفه ای VariCam کمپانی پاناسونیک تعریف شده اند .

تعمیر دوربین پاناسونیک - تعمیرات پاناسونیک - نمایندگی دوربین پاناسونیک

تعمیر دوربین پاناسونیک Panasonic G95

دوربین پاناسونیک Panasonic G95 یک دوربین میرورلس ( بدون آینه ) میکرو چهار سوم است که در درون بدنه آن از یک سنسور 20 مگاپیکسلی LiveMOS استفاده شده است . این دوربین نیز همانند سایر مدل های میرورلس ساخته شده از سوی کمپانی پاناسونیک دارای دو استابیلایزر داخلی IS 2 است که سیستم تثبیت تصویر داخل بدنه دوربین را با استابیلایزر داخلی لنز ترکیب نموده و کاهش لرزش تصویر به میزان 5 استاپ را فراهم می آورد. این دوربین مجهز به سیستم اتوفوکوس تشخیص کنتراست ویژه کمپانی پاناسونیک بوده و همزمان با حفظ حالت اتوفوکوس قادر به دستیابی به سرعت عکاسی 9 فریم بر ثانیه یا 6 فریم بر ثانیه در حالت اتوفوکوس متوالی می باشد .

دوربین پاناسونیک Panasonic G95 دارای بدنه ای بزرگتر از مدل قدیمی تر G85 بوده و دارای گریپ بدنه کاربردی تر به همراه دکمه ها و کنترل های بیشتر بر روی بدنه خود است .

تعمیر دوربین پاناسونیک - تعمیرات پاناسونیک - نمایندگی دوربین پاناسونیک

تعمیر دوربین پاناسونیک Panasonic G90

دوربین پاناسونیک Panasonic G90 نیز یک دوربین میرورلس میکرو چهار سوم است که برای آن نیز از یک سنسور 20MP LiveMOS استفاده شده است . سیستم لرزش گیری IS2 این دوربین ؛ کاهش لرزش تصویر به میزان 5 استاپ را به وجود می آورد و از سیستم اتوفوکوس تشخیص کنتراست ساخت پاناسونیک برای تشخیص و در فوکوس قرار دادن سوژه های خود استفاده می نماید . حداکثر سرعت عکاسی متوالی با این دوربین 9 فریم بر ثانیه است و در این سرعت قفل اتوفوکوس و قفل نوردهی خودکار را نیز حفظ می نماید . در حالت اتوفوکوس متوالی ؛ سرعت عکاسی 6 فریم بر ثانیه با این دوربین قابل دستیابی می باشد.

این دوربین قادر است تا فیلمبرداری UHD 4K را در 30p/24p انجام دهد و در این کیفیت , هیچ محدودیت زمانی برای فیلمبرداری ندارد . این دوربین در زمان فیلمبرداری از تمامی سطح سنسور خود استفاده نمی کند و ازاین روی در حالت فیلمبرداری با کیفیت 4K مقدار از ضریب کراپ را باید انتظار داشته باشیم .

دوربین پاناسونیک G90 برای فیلمبرداری از منحنی V-LogL gamma استفاده نموده و خروجی فیلم 8-bit 4:2:2 آنرا به دستگاه های رکوردر خارجی می توان ارسال نمود . این دوربین مجهز به سوکت هدفون و میکروفون جهت صدابرداری همزمان با فیلمبرداری است و از حالت های اتصال وای فای و بلوتوث برای ریموت و انتقال تصاویر استفاده می نماید .

تعمیر دوربین پاناسونیک - تعمیرات پاناسونیک - نمایندگی دوربین پاناسونیک

تعمیر دوربین پاناسونیک Panasonic Lumix DC-FZ1000 II

دوربین پاناسونیک Panasonic Lumix DC-FZ1000 II یک دوربین عکاسی نیمه حرفه ای سوپر زوم است که برای آن از یک سنسور 1 اینچی و لنز 25-400mm با دیافراگم F2.8-4 استفاده شده است . این دوربین دارای یک صفحه ال سی دی لمسی 3 اینچی چرخان و ویزور الکترونیکی OLED با کیفیت 2.36M-dot می باشد . لنز این دوربین مجهز به یک حلقه چرخان برای انجام زوم یا فوکوس است و دکمه Zoom Compose Assist بر روی بدنه این لنز حالت زوم خودکار برای تمرکز بر سوژه و انجام ترکیب بندی مجدد را انجام می دهد . دوربین پاناسونیک FZ1000 II قادر به انجام عکاسی 20 شات در مود AF-C در سرعت 7 فریم بر ثانیه می باشد. فیلمبرداری با کیفیت UHD 4K/30p با استفاده از این دوربین امکان پذیر بوده و حالت های اتصال با استفاده از وای فای و بلوتوث نیز با استفاده از این دوربین امکان پذیر می باشد.

تعمیر دوربین پاناسونیک - تعمیرات پاناسونیک - نمایندگی دوربین پاناسونیک

تعمیر دوربین پاناسونیک Panasonic Lumix DC-ZS80

دوربین پاناسونیک Panasonic Lumix DC-ZS80 یک دوربین سوپر زوم کامپکت است که در درون بدنه آن از یک سنسور 20MP 1/2.3" BSI-CMOS به همراه لنز 24-720mm equiv. F3.4-6.4 استفاده شده است . صفحه ال سی دی 3 اینچی لمسی با قابلیت چرخش 180 درجه و یک ویزور الکترونیکی کوچک از دیگر ویژگی  های این دوربین به شمار آورده می شوند . این دوربین قادر است تا عکاسی متوالی با سرعت 5 فریم بر ثانیه همراه با اتوفوکوس متوالی را انجام دهد و فیلمبرداری با کیفیت 4k/30p با استفاده ازاین دوربین امکان پذیر می باشد. اتصال و انتقال تصاویر با استفاده از وای فای و بلوتوث با این دوربین فراهم است.

تعمیر دوربین پاناسونیک - تعمیرات پاناسونیک - نمایندگی دوربین پاناسونیک

تعمیر دوربین پاناسونیک DC-S1

 

دوربین پاناسونیک DC-S1 یک دوربین فول فریم میرورلس است که برای آن از لنز های مانت L ساخت لایکا , پاناسونیک و سیگما می توان استفاده نمود . در درون بدنه این دوربین از یک سنسور 24 مگاپیکسلی استفاده شده است و سیستم استابیلایزر کاهش لرزش آن به همراه استابیلایزر لنز عمل می نماید . سیستم اتوفوکوس این دوربین از نوع تشخیص کنتراست بوده و ویزور الکترونیکی رزولوشن بالا ؛ به همراه صفحه ال سی دی باز شونده ؛ پانل ال سی دی فوقانی و دو درگاه کارت حافظه از دیگر ویژگی ها و امکانات این دوربین به شمار می آیند . جنس بدنه این دوربین از آلیاژ منیزیم بوده ؛ دارای حالت مهر و موم بدنه در برابر شرایط اقلیمی است و فیلمبرداری با کیفیت 4K/60p با استفاده از آن قابل انجام می باشد.

 

 

تعمیر دوربین پاناسونیک Panasonic DC-LX100 II

دوربین پاناسونیک Panasonic DC-LX100 II یک دوربین کامپکت نیمه حرفه ای است که سنسور 17 مگاپیکسلی چهار سوم آن امکان ایجاد میدان دید 16:9, 3:2 و 4:3 را به وجود می آورد. برای این دوربین از لنز 24-75mm equivalent F1.7-2.8 Leica DC استفاده شده است و مجهز به یک صفحه ال سی دی لمسی 1.24M-dot و ویزور الکترونیکی با کیفیت 2.76M-dot می باشد.

دوربین پاناسونیک Panasonic DC-LX100 II قادر به انجام عکاسی متوالی با سرعت 5/5 فریم بر ثانیه همراه با اتوفوکوس و 11 فریم بر ثانیه همراه با AE/AF lock می باشد.