نمایندگی تعمیرات کانن

تعمیرات کانن در شرکت ایده آل دوربین به عنوان اولین و تنها کلینیک تخصصی تعمیر دوربین اعمال میگردد.

این تعمیرات دوربین کانن در خدمات پس از فروش ایده آل دوربین ، تحت عنوان خدمات حرفه ای ایده آل (Ideal Professional Services) نیز نامیده میشود به اختصار به صورت IPS معرفی میگردد. 

IPS در واقع پلی است میان خریدار دوربین و کلینیک تعمیرات دوربین های کانن،  که به واسطه آن خریدار میتواند تمامی موارد مورد نیاز خود را در این خصوص (اعم از آموزش کار با دوربین ، استفاده از خدماتی همچون سرویسهای دوره ای دوربین و لنز ، استفاده و یا از بیمه نامه  ، تعمیرات دوربین و لنز و .... ) برطرف نماید.

تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین به عنوان نمایندگی اصلی تعمیرات کانن در ایران انواع خدمات پس از فروش برای دوربین های کانن را ارایه می نماید . خریداران دوربین های کانن با گارانتی ایده ال دوربین ؛ در طول دوره گارانتی می توانند بسیاری از این خدمات را به صورت رایگان دریافت کنند . خدماتی همچون سرویس دوره ای دوربین ؛ تمیز کردن سنسور و آینه به صورت رایگان انجام شده و در طول مدت گارانتی هیچ هزینه ای را برای مالک دوربین کانن به بار نمی آورد .

نمایندگی دوربین کانن در ایران مفتخر است تا انواع مشاوره های حرفه ای برای خرید دوربین های عکاسی خانگی ؛ نیمه حرفه ای و حرفه ای را برای کاربران ارایه نماید . خریداران دوربین های جدید کانن می توانند تا با تماس با ایده ال دوربین به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش کانن در ایران ؛ انواع مشاوره های پیش از خرید دوربین را به دست بیاورند .

تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین انواع کلاس های آموزش عکاسی و آموزش کار با دوربین را برای خریداران دوربین های کانن از نمایندگی رسمی کانن را ارایه می نماید.

تعمیرات کانن با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال از کمپانی کانن انجام شده و همه تعمیرات انجام شده در نمایندگی تعمیرات کانن دارای سه ماه گارانتی می باشد .

 

تعمیر دوربین عکاسی در واحد تعمیرات کانن

تعمیر دوربین های DSLR کانن

تعمیر دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای DSLR در هر دو رده دوربین های فول فریم و دوربین های APSC در تعمیرگاه مرکزی دوربین انجام می شود .

تعمیر دوربین فول فریم کانن

بخش تخصصی تعمیر دوربین های فول فریم ؛ حرفه ای ترین بخش انجام تعمیرات تخصصی دوربین به شمار می آید .  دوربین های حرفه ای از اجزا و قطعات پیچیده ای تشکیل شده اند . تعمیر هر یک از قطعات این دوربین ها پیچیدگی های خاص خود را دارد و در نتیجه گروه تعمیرات دوربین های حرفه ای در نمایندگی دوربین کانن ؛ از جمله  زبده ترین تعمیرکاران دوربین در انجام تعمیرات تخصصی به شمار می آیند.

تعمیر میرورباکس دوربینهای فول فریم  کانن

دوربین های فول فریم در رده DSLR دارای سرعت بسیار زیادی در زمان عکاسی هستند . سرعت بالای عملکرد آینه در زمان عکاسی موجب می شود تا قسمت میرورباکس دوربین به مرور زمان آسیب ببیند . تعمیر میرورباکس دوربین های حرفه ای در بخش تعمیرات نمایندگی کانن انجام می شود .

تعمیر میرورباکس دوربین کانن 1DX MK II ؛ تعمیر میرورباکس دوربین کانن 5D MK IV ؛ تعمیرات میرورباکس دوربین کانن 6D MK II و تعمیر میرورباکس دوربین کانن 5DS و 5DSR در واحد تعمیرات نمایندگی دوربین کانن انجام می شود.

تعویض شاتر دوربین های فول فریم کانن

نمایندگی تعمیرات کانن ؛ تنها مرجع رسمی تعویض شاتر دوربین های فول فریم کانن در ایران است .

تعویض یا تعمیر شاتر دوربین کانن 1DX و رده دوربین های Canon 5D در تعمیر گاه مرکزی دوربین قابل انجام می باشد .

تعمیرات لنز های فول فریم

لنز های حرفه ای که به همراه دوربین های فول فریم کانن استفاده می شوند ؛ همیشه در معرض آسیب و خرابی قرار دارند . تعمیر انواع لنز های حرفه  ای که دارای دیافراگم های بسیار باز  هستند ؛ در تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن انجام می شود .

تعمیر دوربین های فیلمبرداری کانن

نمایندگی تعمیرات کانن ؛ تنها مرجع رسمی تعمیر دوربین های فیلمبرداری کانن به شمار می آید .

دوربین های فیلمبرداری کانن ؛ به دلیل برخورداری از یک سنسور بسیار بزرگ و پردازشگر های بسیاری قوی که در درون بدنه دوربین قرار دارند ؛ دوربین هایی با فناوری بسیار پیشرفته محسوب می شوند و از این روی ؛ تعمیر این دوربین ها ؛ یک روند کاملا پیچیده و پیشرفته محسوب می شود.

تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن در واحد تعمیرات نمایندگی کانن , بخش مخصوص به خود را دارد و تکنسین های حرفه ای شاغل در این بخش ؛ تعمیرات دوربین های حرفه ای را با دانش و مهارت و با استفاده از فناوری های روز شرکت کانن انجام می دهند .

در تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن ؛ انواع دوربین های سینمایی کانن ( سری C ) تعمیر میشوند .

واحد تخصصی تعمیرات دوربین فیلمبرداری نمایندگی کانن ؛ یک بخش کاملا پیشرفته است و تکنسین های شاغل در این بخش ؛ آموزش های فوق تخصصی تعمیرات دوربین کانن را در نمایندگی اصلی کانن فراگرفته اند .

تعمیرات دوربین های نیمه حرفه ای کانن

دانشجویان و دانش آموزان گروه بزرگی از علاقمندان به عکاسی را تشکیل می دهند و نمایندگی کانن ؛ دوربین های نیمه حرفه ای را مخصوص استفاده این گروه از افراد ؛ به بازار ارایه می نماید .

دوربین های نیمه حرفه ای کانن به دلیل برخورداری از بدنه ای ضعیف تر از دوربین های حرفه ای ؛ مستعد انواع خرابی و آسیب در بدنه دوربین هستند و از این روی ؛ ارایه خدمات پس از فروش و تعمیرات انواع دوربین های رده نیمه حرفه ای نیز بخشی مهم از نمایندگی تعمیرات دوربین کانن را در این مجموعه تشکیل می دهد .

تعمیر دوربین کانن EOS 80D ؛ تعمیر دوربین EOS 70D ؛ تعمیر دوربین کانن EOS 60D ؛ تعمیر دوربین کانن EOS 750D ؛ تعمیر دوربین کانن EOS 800D  ؛ تعمیر دوربین کانن EOS 77D ؛ تعمیر دوربین کانن EOS 1300D ؛ تعمیر دوربین کانن EOS 250D و سایر دوربین های رده APS-C در تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن انجام می شود.