به روز رسانی جدید برای دوربین های سونی A7c و ZV-E10

به روز رسانی جدید برای دوربین های سونی A7c و ZV-E10

کمپانی سونی به تازگی یک به روز رسانی جدید برای دوربین های سونی A7c و ZV-E10 ارایه نموده است. بر اساس اعلام این کمپانی ، در کنار بهبود کلی عملکرد های سیستم به روز رسانی به نسخه 2.00 اتوفوکوس تشخیص چشم حیوانات در طول زمان فیلمبرداری را به هر دو این دوربین ها می افزاید.

با این به روز رسانی جدید در دوربین سونی a7C یک گزینه جدید به نام USB Streaming افزوده می شود و با استفاده از آن قابلیت استفاده از دوربین به صورت webcam در زمان اتصال USB به کامپیوتر ، در دسترس قرار می گیرد. همچنین اتوفوکوس تشخیص چشم حیوانات در طول زمان فیلمبرداری نیز به این دوربین افزوده شده است. پیش از این ، اتوفوکوس تشخیص چشم حیوانات تنها در حالت عکاسی در دسترس قرار داشته است.

بنا بر اعلام نمایندگی دوربین سونی ، این به روز رسانی قابلیت های کلی سیستم را بهبود بخشیده و تعدادی از ایرادات جزئی این دوربین نیز به طور کامل برطرف شده اند .

تعمیر دوربین سونی - تعمیر لنز سونی - نمایندگی تعمیر دوربین سونی

به روز رسانی به نسخه جدید در دوربین سونی ZV-E10 نیز موجب افزوده شدن قابلیت اتوفوکوس تشخیص چشم حیوانات در طول زمان فیلمبرداری خواهد شد. در این دوربین ، مشکلات استفاده از شاتر لمسی بهبود یافته اند و برخی از مشکلات جزئی در زمان های مختلف کار با دوربین نیز بر طرف شده اند.

هر دو این به روز رسانی ها در سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به صورت رایگان در دسترس مالکان دوربین های سونی قرار دارند و در صورت مراجعه به این سازمان ، از این خدمات رایگان برخوردار خواهید شد .

توضیحات بیشتر :

دوربین سونی Sony a7C یک دوربین میرورلس فول فریم است که در درون بدنه آن از یک سنسور 24 مگاپیکسلی به همراه استابیلایزر 5 محوره استفاده شده است. در این دوربین از دو سیستم اتوفوکوس استفاده شده است و همانند بسیاری از مدل های پیشرفته دوربین های سونی در این سیستم نیز اتوفوکوس تعقیب چشم برای هر دو گروه انسان و حیوانات در نظر گرفته شده اند . این دوربین از قدرت عکاسی متوالی با سرعت 10 فریم بر ثانیه به همراه اتوفوکوس برخوردار است .

دوربین سونی a7C قادر به ثبت فوتیج های 4K در 30p (with a 1.2x crop) و 24p است . این دوربین از لاگ های HLG و S-Log2/3, Slow & Quick motion, Full HD / 120 fps پشتیبانی می کند و سیستم اتوفوکوس آن برای زمان های فیلمبرداری به طور کامل بهینه سازی شده است .

تعمیر دوربین سونی - تعمیر لنز سونی - نمایندگی تعمیر دوربین سونی

دوربین سونی Sony ZV-E10 نیز یک دوربین میرورلس مانت E است که برای آن از یک سنسور 24MP APS-C استفاده شده است. این دوربین بیشتر برای استفاده از سوی بلاگر ها و محتوا سازان اینترنتی طراحی شده و دارای یک صفحه ال سی دی لمسی کاملا چرخان ، و جکهای هدفون و میکروفون سه کپسول می باشد.

در این دوربین نیز از آخرین سیستم پیشرفته اتوفوکوس دوربین های سونی استفاده شده است و تشخیص و تعقیب چشم سوژه های مختلف در آن به اسانی قابل انجام می باشد. این دوربین دارای قابلیت فیلمبرداری 4K در 30p به همراه یک ضریب کراپ می باشد. قابلیت پخش زنده تصاویر از طریق اتصال USB-C نیز از ویژگی های بسیار مهم این دوربین به شمار آورده می شود.

 

تهیه و تنظیم :‌ ایده آل دوربین - نمایندگی تعمیر دوربین سونی در ایران

نظرات