دو پرینتر چاپ عکس جدید از کانن معرفی شدند .

دو پرینتر چاپ عکس جدید از کانن معرفی شدند .

 

کمپانی کانن دو پرینتر جدید مخصوص چاپ عکس را معرفی نموده است . این محصولات جدید Canon PIXMA TS3520 Wireless All-in-One  و Canon PIXMA G620 Wireless MegaTank نامگذاری شده اند .

 

Canon PIXMA TS3520 Wireless All-in-One

پرینتر چاپ عکس کانن Canon PIXMA TS3520 یک دستگاه چاپ عکس جدید است که با هدف استفاده از سوی کاربران عادی و دانشجویان طراحی شده است . سهولت در استفاده و رابط کاربری آسان و فرایند تنظیمات ساده به لطف امکانات تحت وب ، از جمله ویژگی های برجسته این دستگاه بر شمرده شده اند . پرینتر کانن TS3320 بر خلاف مدل های قدیمی تر دارای سرعت آماده سازی و چاپ بسیار سریعتری می باشد .

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن - تعمیر پرینتر کانن

یکی از اصلی ترین ویژگی های پرینتر چاپ عکس TS3520 سیستم جوهر افشارن چهار رنگ و سیستم تغذیه کاغذ از سینی پشتی آن می باشد و در کنار اینت موارد صفحه نمایشگر 1.5" LCD امکان نظارت بر مراحل چاپ در دستگاه را فراهم آورده است . همچنین قابلیت چاپ از موبایل به لطف فناوری AirPrint و سرویس Mopria Print برای این دستگاه به وجود آمده است . هر یک از کاربران قادر خواهند بود تا با نصب اپلیکیشن Canon PRINT Inkjet/SELPHY و اتصال با شبکه قابلیت چاپ با دستگاه هوشمند را نیز با استفاده از این پرینتر در اختیار داشته باشند .

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن - تعمیر پرینتر کانن

دستگاه چاپ عکس TS3520 قادر به انجام عملیات پرینت ، کپی ، و اسکن بوده و با برخورداری از یک طراحی ظاهری کوچک و کم حجم در دو رنگ سیاه و سفید ، قابل عرضه می باشد . سیستم جوهر افشان هیبرید این پرینتر به شما امکان می دهد تا در زمان چاپ متن ، رنگ سیاه بسیار شارپ را در اختیار داشته باشید و در زمان چاپ عکس های رنگی ، از حالت رنگ بسیار مطلوب نیز برخوردار خواهید بود . سیستم سینی کاغذ تغذیه از پشت دستگاه به شما امکان می دهد تا فرایند بارگذاری کاغذ در دستگاه را با سرعت بالاتری انجام دهید و چاپ تصاویر در رزولوشن 4800 x 1200 dpi با استفاده از این محصول جدید ؛ در اختیار کاربران آن قرار خواهد گرفت .

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن - تعمیر پرینتر کانن

دستگاه چاپ عکس Canon PIXMA TS3520 با قیمت حدود 80 دلار در بازار های جهانی عرضه خواهد شد.

 

Canon PIXMA G620 MegaTank

دستگاه چاپ عکس Canon PIXMA G620 MegaTank با هدف استفاده از سوی کاربران حرفه ای تر و برای تولید تصاویر کیفیت بالا طراحی شده است . این پرینتر دارای سیستم تغذیه رنگ متوالی است و با هر مرتبه شارژ رنگ این دستگاه تعداد 3800 عکس رنگی 6*4 را می توان به دست آورد .

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن - تعمیر پرینتر کانن

در مقایسه با دستگاه های چاپ عکس چهار رنگ جوهر افشان ، پرینتر PIXMA G620 MegaTank از یک سیستم 6 رنگ از نوع ChromaLife 100 استفاده می کند که دارای نسبت بازتولید رنگ بسیار سطح بالایی می باشد . در این سیستم 6 رنگ ، جوهر رنگ قرمز و خاکستری نیز در نظر گرفته شده اند و با استفاده از آنها کیفیت تصویر بسیار بالاتری را در مقایسه با پرینترهای 4 رنگ می توان به دست آورد .

در حالی که هیچ راه و روشی برای تضمین طول عمر و کیفیت یک پرینتر وجود ندارد اما در هر صورت متغیر هایی وجود دارند که بر طول عمر یک پرینتر تاثیر گذار می باشند . بر اساس اعلام کانن و با توجه به محاسبات انجام شده چاپ هر عکس 6*4 رنگی با این پرینتر در حدود 2.5 سنت هزینه  و در حدود 47 ثانیه زمان خواهد داشت . در صورت نیاز به چاپ عکس در ابعاد بزرگتر این دستگاه قادر به چاپ تا ابعاد 8.5" x 11" می باشد .

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن - تعمیر پرینتر کانن

دستگاه پرینتر چاپ عکس PIXMA G620 MegaTank قادر به انجام اعمال پرینت ، کپی و اسکن بوده و قادر به چاپ 100 برگه کاغذ 6*4 یا 10 برگه کاغذ 5*7 اینچ خواهد بود . قابلیت اتصال با وای فای داخلی و امکان چاپ وایرلس با استفاده از  AirPrint و سرویس Mopria Print از دیگر ویژگی های این دستاگاه بر شمرده میشوند .

دستگاه پرینتر چاپ عکس Canon PIXMA G620 Wireless MegaTank با قیمت 299 دلار در بازار های جهانی عرضه خواهد شد .

 

آشنایی با بخش تعمیر دوربین کانن

نظرات