آموزش کار و منوهای محصولات DJI و ژیون

آموزش کار و منوهای محصولات DJI و ژیون

خدمات جدید آموزشگاه ایده‌آل دوربین در رابطه با کلاس های رایگان

تعمیرگاه مرکزی ایده‌آل دوربین با مدیریت جناب آقای عمران قاسمی در راستای پیرشفت در زمینه آموزش های عکاسی و کار با منوهای دوربین های عکاسی و فیلم برداری  تصمیم خود را گرفته است تا برای افراد دارای دوربین های عکاسی و علاقه مند به یادگیری کار با لرزشگیر ها و پهپاد های دو شرکت معتبر و مشهور DJI و Zhiyun  کلاس های رایگان آموزش کار با این ابزار های هوشمند را نیز راه اندازی و برگذار کند . این کلاس ها شامل جلسات چند ساعته است که جداگانه برای هر یک از ابزار ها و سری های مختلف این شرکت ها تدبین شده است تا در هر جلسه افراد همگی با یک مدل ابزار از تمامی نکات آن برخوردار شوند.

کلاس آموزش عکاسی ساختمان ایده‌آل دوربین

آموزش کار با دوربین های عکاسی و منوهای آنها ؛

کلاس های رایگان آموزش کار با منو ها و گزینه های داخلی دوربین های عکاسی برای کاربران گرامی توسط  شرکت ایده‌آل دوربین در خود ساختمان ایده‌آل دوربین با تدریس اساتید حرفه ای و نظارت خود مدیریت در فضایی کاملا قابل قبول با نهایت رضایت انجام می‌شود. کلاس ها در هر جلسه با تعداد کمی از دانش‌جویان برگزار می‌شود و به گونه ای است که همگی از یک دوربین یکسان برخوردار هستند تا همه هنرجویان آموزشگاه ایده‌آل دوربین تمامی نکات لازمه و مربوطه به مدل دوربین عکاسی خود را یاد بگیرند این نکات شامل تدریس تمام قسمت های داخلی دوربین و تمام گزینه ها و قابلیت های ظاهری دوربین می‌شود .

 

آموزش کار با دوربین های عکاسی کانن و منوهای آنها ؛

محبوب ترین و شناخته شده ترین دوربین های عکاسی مربوط به برند کانن است که تمام افراد حداقل یک بار اسم آن به گوششان خورده . این شرکت سالیان سال است که با تولید دوربین های عکاسی مکانیکی شروع به کار کرده و هم اکنون با رونمایی از جدیدترین دوربین های عکاسی دیجیتالی تمام نگاه ها را به خود جذب کرده است.

canon camera menu

کلاس های آموزش کار با انواع مدل های مختلف دوربین های عکاسی کانن مرتبط با منوهای آن ها به ساده ترین و کامل ترین شیوه ممکن برای هنرجویان گرامی در شرکت ایده‌آل دوربین در ساختمان تعمیرگاه مرکزی ایده‌آل دوربین طبقه چهارم به نحو احسنت برگزار می‌شود . این کلاس ها برای هنرجویان و علاقه مندان به رشته زیبای عکاسی به آنها کمک شایانی در راستای یادگیری کار با دوربین های عکاسی کانن از جمله جدید ترین مدل های دوربین های کانن ( سری های R   و  RP و850D ( می‌کنند .

 

آموزش کار با منوهای دوربین های عکاسی نیکون ؛

از سایر برند های محبوب در زمینه تولید دوربین های عکاسی با کیفیت می‌توان به برند نیکون پرداخت . دوربین های عکاسی نیکون به عنوان بهترین دوربین ها در زمینه طیف رنگ قوی تر و دلپذیر تر شناخته می شود یه می‌توان برای شناخت بهتر به یکی از سری های D5 آن اشاره کرد .

nikon camera menu

بسیاری از مشتریان و متقاضیان رشته زیبای عکاسی علاقه به خرید دوربین های عکاسی نیکون هستند و یا می‌خواهند دوربین عکاسی خود را از مدل های دیگر به نیکون تغییر دهند . لازم به ذکر است که دوربین هایی با برند های مختلف دارای قابلیت های مختلف در بخش های ظاهری و داخلی مانند گزینه های پیشرفته منو هستند که برای یاد گیری بهتر هرکدام از آنها پیشنهاد می‌شود به کلاس های آموزش رایگان بخش منوهای دوربین های عکاسی نیکون ایده‌آل دوربین مراجعه کنید . این کلاس ها برای انواع مختلف دوربین های نیکون از جمله جدید ترین آنها یعنی ؛ D850  و D750  و D7500 .

 

آموزش کار  با منوهای دوبین های عکاسی سونی ؛

سونی یکی از بهترین و معروف ترین برند های لوازم الکترونیکی دیجیتالی است که تقرییبا می‌توان گفت بهترین در رتبه ساخت دوربین های عکاسی و همینطور دوربین های گوشی های هوشمند است . دوربین های دیجیتال عکاسی برند سونی دارای قابلیت ها و ویژگی های بسیاری است و در کنار همه ی اینها از حساسیت بالایی نیز برخوردارد است .

sony camera menu

برای مثال هنگام آپدیت کردن فریمور دوربین عکاسی سونی خود اگر مشکلی رخ دهد برد اصلی دوربین از بین خواهد رفت . به همین علت تعمیرگاه مرکزی ایده‌آل دوربین این فرصت طلایی را در اختیار کاربران گرامی قرار داده است تا از کلاس های رایگان آموزش کار با منوهای دوربین عکاسی سونی برای یادگیری نحوه درست کار با دوربین سونی خود استفاده کنند .

 

آموزش کار با لرزشگیر ها و منوهای آنها ؛

لرزشگیر ها اخیرا در بازار کار ایران بسیار غوغا کرده است زیرا بسیاری از کار و کاسبی های امروزی بسته به استفاده از این ابزار ها دارد . لرزشگیر ها یا گیمبال های دوربین عکاسی و فیلم برداری که اسم دیگرش است با کمک تکنولوژی تثبیت چند محوره می‌توانند لرزش هایی که در حین فیلم برداری از هر موقعیت پر جنبو جوشی مانند ماشین سواری یا حرکات اکشن برای ساخت فیلم یا تیزر های تبلیغاتی رخ می‌دهد جلوگیری کنند.

با استفاده از این ابزارها می‌توان تصاویر و لحظات فوق‌العاده را به ثبت رساند تا مخاطب با دیدن آنها به وجه آید .

 

 

آموزش کار با منوهای لرزشگیر ژیون ؛

ژیون یکی از کمپانی های تولید ابزار های کمکی در زمینه عکس برداری و فیلم برداری است که بیشتر با محصولات گیمبال های موبایل و گیمبال های دوربین های عکاسی و فیلم برداری معروف است . گیمبال های دوربین ژیون از سری های اولیه تا جدید ترین مدل آن که در بازار ایران وجود دارد دارای قابلیت های گوناگون زیادی است که برای آموزش هرکدام نیاز به دانش پیشین دارد زیرا لرزشگیر ها دارای محورهایی حساس به فشار هستند که ممکن است با بی احتیاطی دچار نقض سخت افزاری یا نرم افزاری شوند . 

zhiyun crane menu

 

آموزش کار با لرزشگیر DJI و منوهای آن ؛

شرکت DJI واقع در چین یکی از قوی ترین تولید کنندگان لرزشگیر دوربین های عکاسی و فیلم برداری در دنیا است که درواقع مهم ترین رقیب کمپانی ژیون نیز است . این کمپانی با شروع ساخت و عرضه لرزشگیر های سری اول دروبین های عکاسی توانست توجه زیادی از کاربران شاغل و علاقه مند در زمینه عکس برداری و فیلم برداری را جذب کند .

DJI RONIN MENU

رفته رفته با عرضه سری های جدید استابلایزر ها و قابلیت های باورنکردی در آنها توانست از تمامی رقبای خود پیشی بگیرد اما این مسله باعث مشکلی نیز شد و آن این است که بدون توضیح کافی برای محصولات خود بسیاری از کاربران پس از خرید سری های جدید دچار مشکلاتی شدند .

 

شرکت ایده‌آل دوربین برای این که شما کاربران گرامی با این مشکلات مواجه نشوید برای شما کلاس های رایگان کار با لرزشگیر های ژیون و DJI را تدارک دیده است که شامل جدید ترین محصولات لرزشگیر آنها نیز می‌شود.

 

آموزش کار با پهپاد ها و منوهای آنها ؛

شرکت DJI علاوه بر تولید و عرضه استابلایزر و لرزشگیر های دوربین های عکاسی و فلیم برداری به تولید پهپاد های هوشمند حرفه ای نیز پرداخته است . این شرکت با ساخت پهپاد های حرفه ای توانسته است باعث ایجاد بسیاری از مشاغل کاری و همچنین اسباب سرگرمی خیلی از افراد شود . اما کار با پهپاد ها بسیار سخت و حساس است زیرا ممکن است باعث ایجاد خرابی و خسارات جبران ناپذیری شود.

MAVIC MENU

این پهپاد ها دارای اجزایی مانند ملخک هستند که برای پرواز الزامی بوده اما با سرعت زیاد و سخت بودنی که جنس آن دارد ممکن است باعث خسارت جانی شود .

 

برگذاری کلاس های رایگان کار با پهپاد های حرفه ای و منوهای آن ؛

تعمیرگاه مرکزی ایده‌آل دوربین برای علاقه مندان به تهیه پهپاد و یادگیری کار با آن ها کلاس های تخصصی آموزش کار با منوهای پهپاد های بروز و حرفه ای را تدارک دیده تا در راستای حفظ سلامت ابزار های کاربران از وارد شدن خسارات ممکنه نیز جلوگیری کند . این کلاس ها در ساختمان ایده‌آل دوربین برگزار می‌شود با حضور 2 تا از اساتید مجرب که اشراف کامل به جدید ترین مدل های پهپاد های DJI را دارند با نظارت مستقیم مدیریت برگذار می‌شود.

MAVIC MENU - 2

ثبت نام کلاس های رایگان آموزش

نحوه ثبت نام در کلاس های رایگان حضوری آموزش کار با هریک از این ابزار ها و منوهای آن ها را می‌توانید به صورت تماس تلفنی با بخش داخلی شرکت ایده‌آل دوربین تمامی اطلاعات لازم برای شرکت را کسب کنید. یا با مراجعه به سایت رسمی تعمیرگاه مرکزی ایده‌آل دوربین به آدرس tamir.ir  در بخش انتخاب دوربین عکاسی یا لرزشگیر و پهپاد خود مستقیما به بخش ثبت نام در کلاس های حضوری رایگان وارد شوید و نام خود و اطلاعات دستگاه را وارد کنید که در صورت صحت تمامی اطلاعات کارشناس ما در اسرع وقت با هنرجویان تماس گرفته و فراخان تشکیل کلاس با اطلاعات روز و ساعت را به شما عزیزان می‌دهد.

 

یکی از امتیاز های مثبتی که این کلاس های آموزشی دارد این است که کاربران می‌توانند دستگاه های تعمیری مانند انواع دوربین های عکاسی و فیلم برداری یا لرزشگیر و پهپاد  خود را به همراه خود بیاورند و با مراجعه و تحویل آن ها به تعمیرکاران و کارشناسان حرفه ای این مرکز برای تعمیر دستگاه اقدام کنند . علاوه بر این ها تعمیرگاه مرکزی ایده‌آل دوربین برای افرادی که به محض خرید دوربین های عکاسی خودشان به این مرکز مراجعه کنند تمامی خدمات تست سلامت دوربین رایگان انجام می‌پذیرد و کارت های گارانتی نیز برای خود شخص نیز به ثبت می‌رسد .

نظرات